Nokia Lumia 720 ve Lumia 520 İngiltere’de ön siparişe sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen MWC 2013, Mobil Dünya Kongresi’nde iki yeni akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi. Firmanın Lumia serisine dahil olan yeni akıllı telefonlar Lumia 720 ve Lumia 520 olarak adlandırılmış.

Nokia Lumia 720 ve Lumia 520 akıllı telefonlar İngiltere‘de gelecek ay satışa sunulacak. Ancak bu tarihten önce ön siparişe sunulmuş durumda. İngiltere içerisinde sim kilitsiz olarak belirlenen fiyatlar ise Lumia 720 akıllı telefon modeli için £294.98 ve Lumia 520 modeli için ise £159.98. Nokia Lumia 720 akıllı telefon 4.3″ büyüklüğünde ve 800×480 piksel çözünürlüğünde CleakBlack dokunmatik ekran, 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon yonga seti, 1GB sistem belleği, 8GB dahili veri kapasitesi, 6.7MP Carl Zeis lens arka kamera, 2.000mAh batarya ile gelecek . Nokia Lumia 520 ise 4″ büyüklüğünde ve yine 480×800 piksel çözünürlüğünde IPS dokunmatik ekran, 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon yonga seti, 512 mb sistem belleği, 8GB dahili veri kapasitesi, 5MP arka kamera, 1.430mAh batarya ile sunulacak.

Kaynak

luckysleven

luckysleven

Üye
iste bu bekledigim haber . haberi okur okumaz ingilterede birini soyledim 520 yi sans eseri onumuzdeki ay tr ye geliyormus aldim gitti :))

gkcll

gkcll

Üye
valla bende bekliyorum 520 yi haber için :tşk:

fk555897

fk555897

Üye
Bence 920'den altı alınmaz.

bolamanlee

Üye
520nin rami 1gb mı?!?

tapatalk

tapatalk

Üye
bencede 920 kamerası yüzünden iyi altı alınmaz

SheFy

SheFy

Üye
denedim gardaş var mı itirazın ? sonuç olarak 620 nin kamerası 920 den iyi çıktı biliyo musun?

bi dedigin bi dedigini tutmuyor. 720 nin kamerasi cok iyi oldugu soyleniyor. daha kimse inceme yapmadan 920 nin kamerasi iyi diye alinir diyorsun. Neyse daha fazla yazmayacagim.zaten sizin Yorumlarinizin hepsi tarafli.

MaxipmaN

Üye
520 hikaye 512 rami olan alınmaz gerçi nokianın kendisi hikayede tercih meseleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt