Sizce hangi cihazi almaliyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
    Konu Sahibi
Sizce hangi cihazi almaliyim ?
Arkadaşlar profilimde de yazdığı gibi şuan kullandığım cihaz C3. Ancak telefonumu değiştirmek istiyorum iki cihaz arasında kaldım ve sizden yardım istiyorum. Blackberry Curve 8520 ve Apple İphone 3G.

Blackberry istememin sebebi BBM olması yoksa zaten klavyeli telefonum var, ama diğer yandan da iphone a hevesleniyorum sizce ne yapayım. İphone un uygulama ve oyun desteği kalmadı diyorlar ne derece doğru? Benim şuanki bütcem 150-250 TL arası.

Cevaplarınızı bekliyorum.

- - - Eklendi - - -

Bu konuda fikri olan yok mu acaba ?

Samet.25

kardes ikisinide kullandım ikisi arasından kesınlıkle ıphone neden dersen 1.ıphone 3g ıle oyunları zor oynarsın belkı tamam ama 8520 ile hiç oynayamassın nalet bi telefon donmalar takılmalar kesınlıkle tavsıye etmem bide 3g alana kadar bıraz zorla ufak bi miktar para daha koy 3gs al oyunları 3g ye nısbeten daha rahat oynarsın son olarak 3gs de ıos6 güncellemesini bile verdi 8520ye güncelleme bile yok kesınlıkle bu yorumu dıkkate al bb alırsan pısman olursun

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
    Konu Sahibi
kardes ikisinide kullandım ikisi arasından kesınlıkle ıphone neden dersen 1.ıphone 3g ıle oyunları zor oynarsın belkı tamam ama 8520 ile hiç oynayamassın nalet bi telefon donmalar takılmalar kesınlıkle tavsıye etmem bide 3g alana kadar bıraz zorla ufak bi miktar para daha koy 3gs al oyunları 3g ye nısbeten daha rahat oynarsın son olarak 3gs de ıos6 güncellemesini bile verdi 8520ye güncelleme bile yok kesınlıkle bu yorumu dıkkate al bb alırsan pısman olursun

Yorumun için çok teşekkür ederim. Peki iphone 3g veya 3gs de uygulama desteği kaldırıldı falan diyolar whatsapp ve diğer oyun ve uygulamalar için onun hakkında bi bilgin varmı bide 3gs in farklılığı nedir ?

Samet.25

duymadım zannetmıyorumda 3g ye geldımı bılmıyorum 3gs e adamlar ıos6 guncellemesı verdı destegı cekecegını sanmam 3gs 3g den performans acısından ıyı oyunları daha rahat oynarsın 3gs de zaten 2 side eski cihaz 3gs al en azından 1 2 sene daha kullan derım

MrExpert

MrExpert

Üye
3g değil 3gs al...

Yunkaai

Yunkaai

Üye
3gs ede artık güncelleme çıkmayacak.Alırsan max 1.5 yıl kullanırsın.O zamana kadarda paranı biriktirir değiştirirsin :)

avcitalip

avcitalip

Üye
bütçeni arttır bence :evet:

3G yerine 3GS al arada bir ton fark var...

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
    Konu Sahibi
Dedikleriniz doğru ama ben zaten yaza androıd cıhaz alıcam ama iphone a bir hevesim var sırf o hevesım gitsin diye kullanmak istiyorum. Sınava hazırlanıyorum o yüzden pek oyunla falan işim olmaz diye düşünüyorum zaten sınavdan sonra da s3 falan düşünüyorum. Dediğim gibi işte sadece iphone daki hevesim gitsin diye hiç kullanmadım ondan dolayı... 3GS e para vermiyim o kadar diyorum 3G işimi görmezmi sizce bu durumda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt