Motorola’nın Yeni Süper Telefonu NXT

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Motorola’nın Yeni Süper Telefonu NXT
Motorola'nın yeni akıllı hakkında bilgiler sızdırıldı. İşte özellikler ve sızdırılan bilgiler :

Motorola’nın birkaç zamandır ağızlarda dolaşan süper telefonu Motorola X, bugün Motorola NXT adıyla yeniden gündeme geldi. Çok belirgin olmayan bir fotoğrafı sızdırılan cihazın özelliklerine dair de iddialı bilgiler ortaya atıldı.

Gerçekliği konusunda kesin bir bilgi elbette bulunmayan sızma verilerde, cihazın 4.7inçlik bir ekrana sahip olacağından bahsediliyor. 1080p HD çözünürlüğe sahip olacak bu ekran, 468ppi değerine sahip. Yani HTC One ile tamamen aynı.
Donanımsal olarak ise NVIDIA’nın Tegra 4 mimarisi ile destekleneceği iddia edilen ürünün arkada 16 megapiksel önde ise 5 megapiksellik bir kameraya sahip olacağı iddia edilmiş. Öndeki bu kamera, bir takım yazılımsal yenilikler (göz takibi özelliği ile bir takım işlevler atanabilmesi gibi) nedeniyle böylesine yüksek bir ekran çözünürlüğüne sahip olabilir.

Android 5.0 yüklü olarak tanıtılacağı iddia edilen telefonun kısa bir süre içersinde resmiyet kazanabileceği belirtiliyor.

fk555897

fk555897

Üye
Bu telefonun haberleri sanırım daha önce forumda verilmişti.

Ocean258

Ocean258

Üye
Google bu firmayı satın aldıktan sonra bir atraksiyon yapmadı bekliyorum bakalım ne olacak :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Google bu firmayı satın aldıktan sonra bir atraksiyon yapmadı bekliyorum bakalım ne olacak :)

Google motorolayi emniyet subabi olarak aldi. Bu şekilde hem uretici ortaklarina riski dagitarak androidi geliştirdi hem de gelişim tamamlandiginda veya Samsung gibi sistemi domine eden firmalar başka işletim sistemi cozumlerine yoneldiklerinde elinde bir donanim ureticisi bulundurmuş oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...