Battarya Sorununa çözüm :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tevley

tevley

Üye
    Konu Sahibi
Battarya Sorununa çözüm :)
Gençler yeni konu açmadan bi bakın diye açtım .

Eğer şarjsınız çok az zamanda bitiyorsa ilk işiniz servise gitmek olmasın .

1.İlk önce Hafıza kartını çıkartın eğer şarj gidişaatı zaman bakımından yükseldiyse hafıza kartını biçimlendirip tekrar kullanın.
2.Olarak ise widgetleri kaldırın (qoobattery ws.ws )

Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Eğer bu taktikler olmadıysa servise götürün onlar gereğini yapar ;)

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
hiç bir işe yarayacağını sanmıyorum, deneyenler varsa yazsın umarım yanılırım ben

MaxipmaN

Üye
hafıza kartıyla alakası yok yüklediklerinle alakalı
ikinicisi doğrudur qoobattery çok götürüyor zaten
üçüncüsü widget kaldırmayı falan herkez biliyor zaten

Plesk234

Üye
onla Alakası yok bir Hard Format at 3 gün garanti Batarya :)

erolustun

Üye
Arka planda calisan uygulamalari kapatmayi deneyin. Mail kontrolu veya arama kayitlarini kontrol ettikten sonra uygulamalarin arka planda calismakta oldugunu farkettim. Telefonun kendi sosyal ag yazilimi da ayni mantikla calisiyor. WhatsApp uygulamasi da kuruluysa arka planda calismaya devam ediyor. Kapatmak icin baska bir uygulama kullaniliyor. Onceden arka planda calisan uygulamalari kontrol etmek icin menu tusunu kullaniyordum. Belle Extra Buttons yukledim. Artik calisan uygulama kontrolu yapmak daha pratik hale geldi.

blackcemre

Üye
Bence alakasız.

MaxipmaN

Üye
2. alakalı o kesin

emre.koc

emre.koc

Üye
kullanıcıya bağlı bence .

swiss47

Üye
arkadaşlar bendede c7 var. normalde bataryası 24 saat ancak gidiyordu. bu yazıyı okuyunca hafıza kartını çıkarıp kullanayım dedim. ve sonuç olumlu. şimdi 1 günden daha fazla gidiyor batarya. demekki hafıza kartında sorun var.
format atsam karta sorun çözülür mü acaba

MaxipmaN

Üye
arkadaşlar bendede c7 var. normalde bataryası 24 saat ancak gidiyordu. bu yazıyı okuyunca hafıza kartını çıkarıp kullanayım dedim. ve sonuç olumlu. şimdi 1 günden daha fazla gidiyor batarya. demekki hafıza kartında sorun var.
format atsam karta sorun çözülür mü acaba

widget falan kullandıysan hafıza kartına kurup ondan da olabilir

MaxipmaN

Üye
hafıza kartına widgetleri görebilme şansın var mı? Şimdiden teşekkürler

yani demek istediğim mesela hafıza kartına qoo appsın widgetlerini yukleyip kullanıyosan batarya yer onlar, kartı çıkarınca sarj uzamıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt