Visual basic konusunda ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Visual basic konusunda ?
Arkadaşlar yanliş yere açtim ama taşirsanz sevinirim .. Arkadşlar bn üniversite okuyorm da bilişim okuyorm arkdşlar visual basic den firhist progrmi yapmak zorundayim yapamdim bir türlü çok açikca bir şekilde yapacak veya analtacak yokmu lütfen yorumdan yardim ednzz lütfen son 4 gün kaldi

Legendary.

Legendary.

Üye
En son 10.sınıfta gördüm v.b :( Uğraşıyım diycem ama pc bozuk+YGS var :hmmm Kusura bakma.

• Beğen
Tepkiler: sohey
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
taşındı lütfen konu açmadan önce bölüme girmeden altında yazılan açıklamaları okuyun nereye açacağınıza daha iyi karar verirsiniz iyi forumlar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
iyi niyetle yapılmış bir yorumu farklı bir yere çekmeyiniz bilsem neden yardımcı olmayayım bende programcıyım ama delphi görüyorum ben bu bölümde yetkiliyim yardım edebildiğim herkese ediyorum edemesemde konuları doğru yere alarak size daha fazla yardım gelmesini sağlıyorum lütfen tartışma çıkaracak mesajlar yazmayın umarım sorununuzu çözersiniz :oke:

Akıncı

Akıncı

Üye
İnternette birçok site var kardeşim onlara bak orada aradığını bulabilirsin.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Arkaşım zaten çok aradım fakat kodları verilmiş nereye yapıştırlıcağı nasıl yapılacağı anlatılmamış tam olarak onu anlatan bir site varsa link ver o halde ? K.g Saol

- - - Eklendi - - -

iyi niyetle yapılmış bir yorumu farklı bir yere çekmeyiniz bilsem neden yardımcı olmayayım bende programcıyım ama delphi görüyorum ben bu bölümde yetkiliyim yardım edebildiğim herkese ediyorum edemesemde konuları doğru yere alarak size daha fazla yardım gelmesini sağlıyorum lütfen tartışma çıkaracak mesajlar yazmayın umarım sorununuzu çözersiniz :oke:

Kusura bakmayın moderator olduğnuzu bilmiyordum :) Üzgünüm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Derste hiçbirşey anlamamışsan sitelerde olanları yazanları yapman bir kere zaten zor. O yüzden bilen bir arkadaşını bulman senin için daha faydalı ve zamandan tasarruf etmeni sağlar, hem zaten kodlarda mevcutmuş...

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Derslere giremiyorum okulum sakaryada ben istanbuldayım .. Sınavlardan sınavlara gidiyorum . kardeşim

- - - Eklendi - - -

Vakit buldukça internet derslerine girebiliyorum videolar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt