Maxicep Windows Phone uygulanması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mühendis_bey

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Windows Phone uygulanması
Maxicep sitesini ziyaret eden uygulama geliştirici Arkadaşlar bu sitenin Windows Phone uygulanmasını yapma şansınız var mı acaba
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

katil_197

katil_197

Üye
Kardeş o iş baya Bi zor maxicepteki kodları verirseler 1-2 haftalada zor yaparlar wp için

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yapabilecek bir arkadaşimiz varsa kendisine yardimci olmaya calişirim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Bir ara yapacak adamlar vardı piyasada yapmayı düşünüyoruz filan diyorlardı hatırladığım kadarıyla

yok oyle degildi o konu da yine bu şekilde uygulama istegi konusuydu. Olsa onlara da gerekli yardimi yapardim. Her ne kadar yakinda uygulamaya ihtiyac kalmayacak olsa da uygulamamizin bulunmasi da onemli tabi ki.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ardacumhur

ardacumhur

Üye

O Kadar Zor Değil, Visual Studio Ortamında Windows Phone Eklentisi İle Yapılabilir..

Site altyapısı ile entegre olacak.Web servisi hadi hallettik diyelim nasıl bir uygulama yapılacak ve neler olacak?

WP bunu destekleyecek mi?(port'lu web sitelerini dahi desteklemiyor da ;) )

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Site altyapısı ile entegre olacak.Web servisi hadi hallettik diyelim nasıl bir uygulama yapılacak ve neler olacak?

Yazılımcı Gözünden Bakılınca İstenenler O Kadar Zor Değil. Benim Alanım Değil WP..

katil_197

katil_197

Üye
Seneye kadar çıkaran olmazsa ben çıkarırım :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin

sen yeter ki yapicam de ben sana şablon uygulama veririm aynisini bizim siteye gore optimize edersin.

katil_197

katil_197

Üye
Ali kemal abi arkadaş uygulama çıkarırsa tasarımını felan oylamayla secin :F

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yani burada bu konuda baya bir bilgili ve yetenekli arkadaşlarimiz var. Bişeyler cikacaktir mutlaka ortaya.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Aslında güzel olur..Bir kaç Forum uygulama çıkarmıs basarısız buldum..
Yani isterseniz 1 ay uğrasırız..Sonu güzel olduktan sonra ...

mühendis_bey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önerimi dikkate aldığınız için teşekkürler madem ki Windows Phone üzerine bu kadar konuşuyoruz uygulanması az diyoruz maxicep uygulanmasını becerikli arkadaşlar yaparlarsa üstümüze düşeni yapmış olurız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...