Lütfenn acil hemen yardim edin lütfen telefonum çöktü :( acill allah için lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Lütfenn acil hemen yardim edin lütfen telefonum çöktü :( acill allah için lütfen
arkdaşlar lütfenn acil yardım edin allah için allah rızası için arkadaşlar nokia 500 cihazımda cfw vardı sonra phoneix pcden yüklüyken nokia sutie indirdim belle yüklüyüm geri dedim nokia suite ile yüklerken telefon reset atacak dedi sonra boot ekranı yüklüyor telefon belle biraz da üzün sürüyor sonra siyah ekran kalıyorr lütfenn yardım edin telefonu takıyorm phoenix usb1 olark görüryor açılmadığı için lütfenn arkadşlarr lütfen yardım edinn alah için lütfenn ! HEREKEZE SONSUZ SAYGI VE TEŞEKKÜR EDERİMMM ... CİHAZ ÇÖKTÜÜ :(((((((

- - - Eklendi - - -

LÜTFENN YARDIM EDİN

hizan

hizan

Üye
arkdaşlar lütfenn acil yardım edin allah için allah rızası için arkadaşlar nokia 500 cihazımda cfw vardı sonra phoneix pcden yüklüyken nokia sutie indirdim belle yüklüyüm geri dedim nokia suite ile yüklerken telefon reset atacak dedi sonra boot ekranı yüklüyor telefon belle biraz da üzün sürüyor sonra siyah ekran kalıyorr lütfenn yardım edin telefonu takıyorm phoenix usb1 olark görüryor açılmadığı için lütfenn arkadşlarr lütfen yardım edinn alah için lütfenn ! HEREKEZE SONSUZ SAYGI VE TEŞEKKÜR EDERİMMM ... CİHAZ ÇÖKTÜÜ :(((((((

- - - Eklendi - - -

LÜTFENN YARDIM EDİN

arkadaşım posta kutun dolu sana pm atamıyorum.

posta kutunu boşalt ve ben online iken bana pm at teli kurtaralım.

MaxipmaN

Üye
ben de pm atamamıştım telefondan herhangi bilgi çıkmadı deli oldum neyse dead flash ile çözülür sanırım ama olmazsa ki olur ama hard format deneyip açılırsa sonra normal flash ta attın mı herşey yoluna girer

sohey

Üye
    Konu Sahibi
HERKEZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER MaxipMan Sana sONSUZ TEŞEKÜRLER SORUN HARD FORMAT ATTIM ÇÖZÜLDÜDE YA ORJİNAL PROGRAMLARI GİTTİ NASIL BULABİLRİM ..1

- - - Eklendi - - -

LİNK ATARSANZ

emre.koc

emre.koc

Üye
cfw yi baştan yükle hiç uğraşma yada uğraşırım diyorsan uygulamalar bölümünde mevcuttur tek tek indirebilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt