lumia 800 deki gibi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
lumia 800 deki gibi
arkadaşlar bu videodaki lumia 800 ün kutucuğu çok güzel böyle bi renk ve desenle nasıl yapa biliriz

video bu

ecel54

ecel54

Üye
custom rom kullanılarak tema yüklenmiş.

gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet bu temalarin yapildigi uygulamayi da paylaşmiştim ben gecen sene. Bu live tile'lari kendiniz istediginiz şekilde oluşturabiliyorsunuz.

gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
evet bu temalarin yapildigi uygulamayi da paylaşmiştim ben gecen sene. Bu live tile'lari kendiniz istediginiz şekilde oluşturabiliyorsunuz.
bilgi için sağol abi valla süper görüntü var eğer böyle özelleştirebilirsek süper olur valla

papakudioflu

papakudioflu

Admin
korsan638

korsan638

Üye

Oncelikle Selam.. Sizden ricam o uygulamanin linkini paylaşabilirmisiniz ? Birde markette varmi o uygulama ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oncelikle Selam.. Sizden ricam o uygulamanin linkini paylaşabilirmisiniz ? Birde markette varmi o uygulama ?

uygulamayi paylaşmiştim ama pc de duruyorsa bir bakayim. Ayrica yanliş anlama olmasin uygulama pc icindi.

korsan638

korsan638

Üye
hmm yani direk telefona indirip caliştiramayiz.. Eger oyleyse kalsin cunku pc kullanmiyorum.. Tşk ederim yinede..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt