Windows Phone 8 için SurfCube 5 çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8 için SurfCube 5 çıktı!

WP8 için popüler tarayıcı uygulaması olan 'un v5 versiyonu çıktı. Bu versiyonda uygulamaya pek çok yenilik getirildi. SurfCube, Internet Explorer'da bulunmayan pek çok ekstrayı içermesiyle kullanıcılar için güzel bir alternatif oluşturuyor.
Bilindiği üzere ocak ayı içerisinde uygulamaya WP8 desteği gelmişti. Bu yeni versiyonda ise pek çok dosya türü de desteklenir hale geldi. Kullanıcılar artık şu dosya türlerine de tarayıcıdan ulaşabiliyorlar:

• WMV
  • AVI
  • PDF
Uygulamadaki "Okuyucu (Reader) Modu", CSS ve diğer dağınıklığı izole ederek web sayfasının içeriğini yazı ve resimlere indirgiyor. Bu özellik, diğer dikkat dağıtıcı unsurlarla uğraşmadan haber ve makaleleri okumakta büyük kolaylık sağlıyor. Bu modda ayrıca açılır menü desteği de sunuluyor. (Web sayfası üzerinde basılı tutun)

Diğer bir özellik ise "Sinematik Makale". Yeni eklenen bu özellik, makaleleri sinematik bir görüntüye dönüştürerek ekrana getiriyor. Bu özellikte, makale okunurken ekranda aynı zamanda içerikteki resimler gösteriliyor. (Üstteki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz). Açılır menüdeki "Daha sonra oynat (Play later)" ayarı kullanılarak, sonradan oynatmak üzere çalma listesine birden çok makale eklenebiliyor. Bu gerçekten harika bir özellik.
Bunların dışında uygulamada bazı kozmetik yenilikler yapılmış ve eksiklikler giderilmiş.

Ücretli Versiyon:

Ücretsiz/Reklamlı Versiyon:

Uygulamanın son sürümünün tanıtımı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

[video=youtube;lSquBfChdQY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lSquBfChdQY[/video]

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit ve Sensation

pirenuri

pirenuri

Üye
Konu için teşekkürler ama hiç beğenmedim bu tarayıcıyı

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
Konu için teşekkürler.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ben de yükleyip silmiştim ama bu versiyonu ve yeni özellikleri denemek için tekrar yükledim :kıskıs:

korsan638

korsan638

Üye
bu uygulamanın geri butonu yokmu ? Ben bulamadımda

nanotex

nanotex

Üye
Değişik bir browser. Ücretsiz versiyonu sıkıcı. Alışmak uzun sürebilir ama güzel :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Mozilla Gelsiiin :'(

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Yükledim.
Ama biz nokia dan tarayıcı bekliyoruz :nono:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Değişik bir browser. Ücretsiz versiyonu sıkıcı. Alışmak uzun sürebilir ama güzel :)

Evet alışık olmadığımız bir arayüz kullandığı için insana çok yabancı geliyor :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Yandex browserda aradığımı bulamadım yokmu bize güzel bir tarayıcı yapacak baba yiğit
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt