s3 suya düştü önerileriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jesus_wan

Üye
    Konu Sahibi
s3 suya düştü önerileriniz.
S.a hayırlı geceler az önce arkadaşım aradı yeni almış olduğu samsung s3 telefonunu kızı suya atmış ellerinden geldiği şekilde kurulamışlar açmışlar sorun olmadan çalışıyormuş ama ekranda su damlacıkları varmış siz degerli arkadaşlarınönerileri nelerdir acaba

şimdiden teşekkürler.

DgnGkmn

Üye
Hemen geçmesini istiyorsanız - servise veriniz. LCD ekranı değişcek.
biraz beklerim derseniz - telefonu pirinç dolu kapta bikaç gün bekletiniz , pirinç sıvı damlacıkları emecektir.
Gerek yok derseniz - Cihazı bu şekilde de kullanabilirsiniz. Zararı yoktur. fakat 1-2 ayda falan anca çıkar.

• Beğen
Tepkiler: SamiMaMi
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Pirinç olayını kesinlikle dene.

Geceden koy 2-3 geceye kalmaz gider ;)

MaxipmaN

Üye
ekran pahalıya patlar çıkar bataryayı falan at pirince

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tüm kapakları açın bataryayi sökün bir kavanoza koyup üzerine pirinç dökün. Kavanoz kapağını hava almayacak şekilde sıkıca kapatıp 2 3 gün sıcak bir odada bekletin. Pirinç işini görecektir. Şu falan kalmaz..

(Benim hanımda telefonunu çamaşır makinasina atmış. Dalgınlık işte. Pirinçle kurtardim ama şimdi sadece hafıza kartı okumuyor. Ufak tamiri var.)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Tüm kapakları açın bataryayi sökün bir kavanoza koyup üzerine pirinç dökün. Kavanoz kapağını hava almayacak şekilde sıkıca kapatıp 2 3 gün sıcak bir odada bekletin. Pirinç işini görecektir. Şu falan kalmaz..

(Benim hanımda telefonunu çamaşır makinasina atmış. Dalgınlık işte. Pirinçle kurtardim ama şimdi sadece hafıza kartı okumuyor. Ufak tamiri var.)

Aynı sorun bende de vardı. Hafıza kartını görmüyordu. 2 gün sonra hafıza kartını kayıp ettim. 4 gün sonra telefon çalındı.

hepson123

Üye
bu ne yemek tarifi gibi hhahahahaha :D

tapatalk

tapatalk

Üye
kızını dövmeyen dizini döver

MrExpert

MrExpert

Üye
eğer telefon açılıyorsa orun yok kullanın ama eğer açılmassa söküp selülozikle temizlemeniz gerekir..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
telefonunuz şimdilik calişabilir fakat ileride nemlenmeden dolayi oksitlenme olacagi icin sorun cikarir. Siz şimdiden o nemlenmeyi almaya bakin. Arkadaşlarin da dedigi gibi ya pirinc ya da naftalinle bu sorunu cozebilirsiniz.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
pirince sok :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
pirinç of persia :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
bence güvenilir bir servise ver mesela Telpa servisini tavsiye ederim iyi iş çıkarıyorlar :oke: ama kim bilir neleri değişecek derler orasıda tartışılır

herşeyi düzgün çalışırken şehrin en üçkağıtçı telefoncusuna o telefonu sat bence :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt