Tavsiye edecek olanlar buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye edecek olanlar buyrun
söylebir istegim var şebeke üzerinden normal görüntülü konusma saglayan 500 600 700 lira civarlarında ideal hızda androıd telefon varmı bıldıgınız benım aklıma dırek galaxy wonder gelıyor dıger secenekler varmı şimdiden teşekkürler.

NOT: 3G ile göruntulu gorusme skype tarzı programlar aracılıgıyla degıl normal rehberdekı kısılerle goruntulu konusma

MrGalaxy

Üye
Motorola Atrix ve ya biraz daha fiyat verip Galaxy S III Mini'ye göz atmanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: killer53
fk555897

fk555897

Üye
Samsung Galaxy Wonder'ın ROM u eski. S3 Mini iyi bir telefon.

• Beğen
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
onlar da ıyıde arastırdım onlarda sadece ıntenet uzerınden goruntulu konusma var sadece hat üzerınden 3g baglantısı olacak

- - - Eklendi - - -

Samsung Galaxy Wonder'ın ROM u eski. S3 Mini iyi bir telefon.

rom sıkıntı degıl :)

fk555897

fk555897

Üye
Rom sıkıntı değil ise Motorola Atrix al.

killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
onda goruntulu gorusme yok olsa oyuna bogardım telefonu ama malesef telefonu sadece 3g için kullanıcak bır babam varda bana takoz aldı kendısıne sımdı 3g lı telefon arıyor bana telefon konusu acıldıgında kızan babam sımdı ıse telefon soruyor bende bunun ıcın cabalıyorum :) yınede cevaplarınız ıcın sagolun varolun

skywalker06

skywalker06

Üye
Ben galaxy ace 2 kullanıyorum görüntülü görüşme var s3 minidede olması lazım bir mağazada incele derim s3 miniyi eğer bu kadar para çıkamıyorsan galaxy ace 2 al derim yazılım sıkıntısı falanda yok gayet güzel telefon

• Beğen
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
Ben galaxy ace 2 kullanıyorum görüntülü görüşme var s3 minidede olması lazım bir mağazada incele derim s3 miniyi eğer bu kadar para çıkamıyorsan galaxy ace 2 al derim yazılım sıkıntısı falanda yok gayet güzel telefon

tesekkur ederım yıne s3 mınıyı arastırdımda aldıgım sonuclara gore yok denılıyor goruntulu gorusme

skywalker06

skywalker06

Üye
tesekkur ederım yıne s3 mınıyı arastırdımda aldıgım sonuclara gore yok denılıyor goruntulu gorusme

ace2 ye koyup s3 miniye koymamaları saçma olur bence dediğim gibi bir mağazada inceleyip bakabilirsin

restmod

restmod

Üye
Goruntulu gorusme icin o kadar paraya gerek yok samsung 5610 klasik tip onu oneririm

• Beğen
killer53

killer53

Üye
    Konu Sahibi
ace2 ye koyup s3 miniye koymamaları saçma olur bence dediğim gibi bir mağazada inceleyip bakabilirsin

Arkadasta inceledim de s3 mini de görüntülü görüşme mevcutmus iş işten gectı artık LG optimus mu ne aldı :) yinede teşekkurlerımı sunarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt