Ekran kartından tarihi rekor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartından tarihi rekor
Hem sıvı hem hava soğutma sistemlerini bir arada kullanan çift gpu'lu ASUS ROG ARES II yüksek performans sınırlarını aşmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü hız aşırtma ekibi OCLab.ru, sadece sınırlı sayıda üretilen ASUS ROG ARES II ekran kartının desteğiyle yepyeni bir rekora imza attı. OCLab.ru ekibi, ROG ARES II ekran kartının kullanıldığı sistem ile 3DMark03 rekorunu 283017 puan ile kırdı.

2 slot yer kaplayan ARES II’de 1,1 GHz’de çalışan iki adet Radeon HD 7970 GHz Edition grafik işlemci bulunuyor. Kartta ayrıca 6,6GHz’de çalışan 6GB GDDR5 bellek yer alıyor. ARES II sıvı ve hava soğutmayı beraber kullanan bir hibrit soğutma sistemine sahip. Sıvı soğutmanın bir parçası olan 120 mm’lik kasa fanı hemen her kasaya rahatça yerleştirilebilmesi ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Hibrit soğutma sistemi sayesinde ARES II, referans tasarım bir GTX 690’dan 31 derece daha düşük sıcaklıkta çalışabiliyor. ARES II ayrıca tek grafik işlemcili, referans tasarım bir Radeon HD 7970 ekran kartından %130 daha fazla performans gösteriyor.

nalcam22

nalcam22

Üye
teşekkürler

Jomolocco

Jomolocco

Üye
:oha:

Legendary.

Legendary.

Üye
:oha:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
pek alınası değil bana göre :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Neden :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
çift gpu micro stuttering derdi var.
bu sorunu nvidianın çok büyük oranda aştıgı söyleniyor yok denecek kadar azmış ama AMD de devam ediyormuş.

ayrıca o fiyata sadece ekran kartına değil tüm sisteme sıvı doğutma dizilir :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Zaten türkiyede kullanılıcağını sanmıyorum 1–2 tane hastası meraklısı varsa anca yoksa 2 seneden önce gelmez zaten bizde ekran kartları 3d programlarından çok oyunlar için tercih ediyor şuanki oyunlar için de bu oldukça fazla:)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Zaten türkiyede kullanılıcağını sanmıyorum 1–2 tane hastası meraklısı varsa anca yoksa 2 seneden önce gelmez zaten bizde ekran kartları 3d programlarından çok oyunlar için tercih ediyor şuanki oyunlar için de bu oldukça fazla:)

vatanda satılıyor :D alanıda var

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
güzelmiş

nike7

nike7

Üye

fiyatı gayet makul :P

nike7

nike7

Üye
Daha neler neler alınır :ehe

esokmen

esokmen

Üye
O kadar para verilmez be

MaxipmaN

Üye
trilyonluk olsam alırdım kesinlikle :ehe

nike7

nike7

Üye
Suyun geçtiği kabın rengi bana Hulk'u hatırlattı :d: resimde gösterdiğin sistemde Hulk gibi :naughty:

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe ve Teom@n
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt