Haritalar Güncellemesi Sürüm 0.2.49.104

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
realplayer2

realplayer2

Üye
    Konu Sahibi
Haritalar Güncellemesi Sürüm 0.2.49.104
Nokia Suite yada cihazdaki Harita Yükleyiciyi kullanabilirsiniz.

storovi

Üye
Teşekkürler.

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
sağolun..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bazı ilçeler yeniden düzenlenmiş.ilçe sınırları belirtilmiş..örnek olarak karşıyaka ve bayraklı ayrılmış. istanbulda metro hacıosman'a kadar uzamış :) yeşil hat gene atatürk oto sanayide bitiyor ama hacıosman durağı ayrıca belirtilmiş..benim farkettiklerim bunlar :) siz de 3d binalara bakın yeni eklenenler varmı..tarihi yerler stadlar falan

MaxipmaN

Üye
15 dakikada wifi ile konumu düzgün bulduramadım helal olsun c6-01 in + yönü varsa söyleyebilir mi?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bende buluyor hemen sorun yok. hafıza kartından qf ve cities içindeki maploader klasörünü boşalt.tekrar harita yükle

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
yarım saattir sunucudan güncelleme kontrol ediliyor diyo..

Edit : pek bi degisiklik göremedim

blackcemre

Üye
Teşekkürler.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ben güncelledim bizim sokak artık yeni adıyla gözüküyor:)

m.edip

m.edip

Üye
arkadaşlar merhaba nokia suite den ve telefonda harita yükleyiciden güncelleme görünüyor ama sunucuya bağlanamıyor. Suite çevrımdışısınız diyor. telefonda da sunucuya bağlantı başarısız diyor. Daha önceden her zaman yapardım güncellemeyi neden böyle oldu ? yardımcı olur musunuz ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
herkes harita güncelliyorsa hala normaldir :)

Polymath

Polymath

Üye
arkadaşlar merhaba nokia suite den ve telefonda harita yükleyiciden güncelleme görünüyor ama sunucuya bağlanamıyor. Suite çevrımdışısınız diyor. telefonda da sunucuya bağlantı başarısız diyor. Daha önceden her zaman yapardım güncellemeyi neden böyle oldu ? yardımcı olur musunuz ?

Aynı sorunu bende yaşadım. Herhangi bir proxye bağlan veya hotspot programını indir kur. SOrun düzelir. Nokia indirmeleri türkiyeye kapatmış mı ne indirilemiyor. Sorunu böyle çözebilirsin.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hotspot shield'e bağlanıp indirebilirsiniz. serverda yoğunluk vardır indirmeye kapatacaklarını sanmıyorum

siegfried

Üye
.. ayni sey bana da olmustu ! Modemi resetlelip, ayarlari yeniden yaptim, düzeldi.. Haritalari indirebildim !

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ilginçtir ki yükleme yaptıktan sonra restoranlar alışveriş yerlerinin gösterildiği menü ingilizce oldu bende.

Polymath

Polymath

Üye
Geçen istanbuldaydım. İnternetsiz konum bulmuyordu zaten. İnternet aldım edge ile çevrımıcı baglantı kurdum yine tam bulamadı ya konumumu yazıklar olsun bu nokiaya... Düzgün çalışan bir gps vardı onunda içine etti :)

mustafasen

mustafasen

Üye
Geçen istanbuldaydım. İnternetsiz konum bulmuyordu zaten. İnternet aldım edge ile çevrımıcı baglantı kurdum yine tam bulamadı ya konumumu yazıklar olsun bu nokiaya... Düzgün çalışan bir gps vardı onunda içine etti :)
hangi cihazla bulmadıki

MaxipmaN

Üye
bende buluyor hemen sorun yok. hafıza kartından qf ve cities içindeki maploader klasörünü boşalt.tekrar harita yükle

bu kardeşimin dediğini yapın bende yanlış yeri gösteriyordu yaptım popumun dibini gösteriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt