S3 geç şarj olmaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
S3 geç şarj olmaya başladı
Arkadaşlar eskiden 2 dakikada %1 artan şarjım 5-6 dakikada %1 artmaya başladı. Yeni romlar yükledim, fabrika ayarları döndüm düzelmedi napıcam ? :( Servise vermek istemiyorum yapacakları yazılım atıp geri yollamak zaten.

tapatalk

tapatalk

Üye
sen bi servise yolla 3 kerede düzelmezse yenisini alırsın

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Kaç güne gelir ki servisten ?

skywalker06

skywalker06

Üye
Servise götür servis eğer Başarı veya Samsung a verirsen kısa sürüyor verirkende de yazılım attım düzelmedi diye

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
newguard

newguard

Üye
Bi baska şarj kablosunuyla deneseydin.Bendede kiesten güncelleme yaptıktan sonra orjinal kablo çok yavas sarj etmeye başladı.

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bi baska şarj kablosunuyla deneseydin.Bendede kiesten güncelleme yaptıktan sonra orjinal kablo çok yavas sarj etmeye başladı.
Siz ne yaptınız ? Yarın arkadaşlardan alayım Galaxy Ace veya W kabloları olur mu ?

ka_za

ka_za

Üye
Bendede birebir ayni sorun vardı bütün gece zor sarj oluyodu. telefondan sanıyodum sarj aletinin batarya kismindan cikdi kabloda degil. yenisini aldim iyi suanda. Belki sendede ayni sorundur

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bendede birebir ayni sorun vardı bütün gece zor sarj oluyodu. telefondan sanıyodum sarj aletinin batarya kismindan cikdi kabloda degil. yenisini aldim iyi suanda. Belki sendede ayni sorundur
Bende deneyim bir arkadaşlardan alayım. Teşekkürler :) Olmazsa garanti yolu gözükür. Sizde kaç dakika %1 şarj atıyor ?

newguard

newguard

Üye
Bende son guncelleme sonrasinda baya yavasti butun gece zor doluyordu eski nokia min multimedya kablosu ile sarz ediyorum simdi normal hizda... buyuk ihtimalle sendede ayni sorun var cogu android telefojun sarj girisi ayji zaten galaxy w jin kiyle olur onla bidene olmazsa servise

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bende son guncelleme sonrasinda baya yavasti butun gece zor doluyordu eski nokia min multimedya kablosu ile sarz ediyorum simdi normal hizda... buyuk ihtimalle sendede ayni sorun var cogu android telefojun sarj girisi ayji zaten galaxy w jin kiyle olur onla bidene olmazsa servise
Teşekkürler yarın deneyeyim

ka_za

ka_za

Üye
ellerinde parça varsa yada basit bişeyse 7-8 iş gününde alırsın malum servisler c.tesi pazar çalışmıyor genelde

Eger telefondansada cok sürmez gibi. mesela benim bi ara şarj girisi degismisdi 2 günde verdiler

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Iyi o zaman ya en fazla 1 hafta yani tamam veririm. Cok tesekkurler ilginiz icin :)