Ne diyosunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
Ne diyosunuz?
Evet can sıkıntısından yaptığım kupon çokda umutlu degilim aslında

Not:Fenerli degilim ama feneri ciddi anlamda küçülttüler. Bu takımıda yenemicekse Avrupa diye gezmesinler zaten ortada

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
Aslında 3 lira atcakdımda misli secmeyi unutmusum adama 3 verdim baştada direk 2 oynamış bakalım pişman mı olcam isimemi gelcek

osicik

Üye
kardeş olaya duygusal bakmışsın ben gsliyim plazen dedim ama maçlar kadroyla maddiyatla oynanmıyor 11 kişiyle oynanıyor ve bu fenerbahçe gol atar ama yemeye çok müsait o maç sakat bence tottenham ve chelsea maçlarınıda ter oynamışsın gibi ama iddaa birazda şans demek ne olacağı belli olmaz...
bu arada fenerbahçeye bol şans plzen'e 20 tl attım ama kupon yatsada olur keşke kazanalım....

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
kardeş olaya duygusal bakmışsın ben gsliyim plazen dedim ama maçlar kadroyla maddiyatla oynanmıyor 11 kişiyle oynanıyor ve bu fenerbahçe gol atar ama yemeye çok müsait o maç sakat bence tottenham ve chelsea maçlarınıda ter oynamışsın gibi ama iddaa birazda şans demek ne olacağı belli olmaz...
bu arada fenerbahçeye bol şans plzen'e 20 tl attım ama kupon yatsada olur keşke kazanalım....

Kardeş Beşiktaşlıyım bende gene yatarsa fenerden çok dellenecem bu sefer. Avrupada en sevdiğim takım napoli 2 maçtada plzen yatırdı beni bu 3 olcak :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Kalemin güzelmiş :ehe
çok fazla maç var, büyük risk. 3 günde iki defa gereksiz oynadığım bi maçtan yattım, sen de dikkat et.

balcolu

balcolu

Üye
Anzi atamadı halen ya dk. 60 oldu kupon ilk maçtan yatacak.

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
balcolu

balcolu

Üye
Geçmiş olsun bana ilk maçtan yattım

balcolu

balcolu

Üye
Evet. Herkesi yatırdı galiba

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
Evet. Herkesi yatırdı galiba

Geçmiş olsun sanada. Lazio oynicakdım klose falan yokdu forvet hattında eksik çokdu anzhi yazdımda anzhi 5 para etmez futbol oynadı diyolar maçta.

m542tf

m542tf

Üye
Geçmiş olsun sanada. Lazio oynicakdım klose falan yokdu forvet hattında eksik çokdu anzhi yazdımda anzhi 5 para etmez futbol oynadı diyolar maçta.

anzhi top bile oynamadı maçın epey bi bölümünü ızledim adamlar kendi sahasında pres bile yapmadı

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi
Bütün maçlar gelmek üzere nerdeyse anzi hariç

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

anzhi top bile oynamadı maçın epey bi bölümünü ızledim adamlar kendi sahasında pres bile yapmadı

Parayla saadet deyince City, PSG ve biraz da olsa Malaga. Anzhi'nin o seviyeye gelmesine çok var. Anzhi'ye oynamam ben. Dimi abi :ehe

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi

Parayla saadet deyince City, PSG ve biraz da olsa Malaga. Anzhi'nin o seviyeye gelmesine çok var. Anzhi'ye oynamam ben. Dimi abi :ehe

Bende maç olsun bi tanedaha diye yazdim zaten begendigimden falan degil pek

m542tf

m542tf

Üye

akşam totenham maçını izleyenler parayla saadet olmayacağını daha iyi öğrendi.

- - - Eklendi - - -

ka_za

ka_za

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Olaya şöyle bak bide parayla saadet olmaz ama Bale ile olur. Bale=para olduguna göre saadet=para oluyor :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne alakasi var .
İnter de kimse yoktu ki . Resmen paf ile cikmislar
Tam kadro intere tottenham 3 tane atamaz kesinlikle

balcolu

balcolu

Üye
Mustafa abi yarına maç önerin var mı kesin gözle baktığın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt