İgneleyici sözler etkileyici mesaj lazim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
İgneleyici sözler etkileyici mesaj lazim
Arkadaslar yas kemale erdi ailem bir kiz buldu kizin ailesi bir gorussunler dedi kiz bana aksam basbasayken begendim dedi sabah sacin seyrek hem ben eski sevgilime asigim o evlendi ama ben hala asigim senin gibi biriyle evlenmem arkadaslik bile yapmam konusmam bile diyor beni surekli asagiliyor ben 4yillik mezunuyum fakulteyi 3. Lukle bitirdim oyuzden sinav sinav derken hic kizlarla isim olmadi altta kalmayacak bir mesaj lazim keske zengin olsam zenginde degiliz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hangi bölümü bitirdin

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
o kizdan hemen uzaklas derim ben cunku burnu havada bir sürt... neyse sonra ceza veriyorlar :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Onu varya Döv direkt sen iğneli laflar etsen anlamaz triplere girer imkanın varsa başkasını bul evde kalsın

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Ona bir bayana sorulmaması gerek bir soru var şimdi burda yazasan ceza alırım :ehe
_ _ _ _ _ emisin diye sor evet derse hiç öyle görünmüyorsun de

nazlican

Üye
seni istemeyeni sen hiç isteme sonuçda evlilik bu hatta bnce ailenin bulduğuylada değil aşık olduğun biriyle evlen sonuçda bi ömrü sen geçircen hem dış görünüşüne bakan kızdan ne hayır gelir ki seni kalbin için davranışın ahlakın için sevsin derim :tebessüm:

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Ona bir bayana sorulmaması gerek bir soru var şimdi burda yazasan ceza alırım :ehe
_ _ _ _ _ emisin diye sor evet derse hiç öyle görünmüyorsun de

kısa ve öz. Süpersin haa. 40 yıl düşünsem gelmez aklıma böle şeyler. :kop:

- - - Eklendi - - -

seni istemeyeni sen hiç isteme sonuçda evlilik bu hatta bnce ailenin bulduğuylada değil aşık olduğun biriyle evlen sonuçda bi ömrü sen geçircen hem dış görünüşüne bakan kızdan ne hayır gelir ki seni kalbin için davranışın ahlakın için sevsin derim :tebessüm:

kesinlıkle haklısın...

- - - Eklendi - - -

ya şöyle aklı başında, burnu havada olmayan, kendini bilen bi hanımefendi yokki. Tam buldum dedim o da fos çıktı. Zor işler bunlar yemin ederim

- - - Eklendi - - -

yada bize denkgelmioo...

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Numarali Igne Bile Bu Kiza Yaramaz ..
Ama Ona Unutamayacagi Bir Ders Verilmelii .!

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:aha: :oha: yorumlar on numara yani :alkis :oke:

+ Hiç bulaşma bence hemen U dönüşü yap daha da yanaşma bence :oke: İğneleyici söz istemişin sözden çok ne var karşı taraf anlamadıktan sonra :kıskıs:

saranghaee

saranghaee

Üye
iyi ki bunu söyledin bana cesaret verdin ailemin isteği olmasa yüzüne bile bakmazdım tipim değilsin boyun kısa burnun uzun sivilcen var de kilolusun de yanıma yakışmazsın de :sirit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...