[Kayahan14] Need For Speed Most Wanted HD GÜNCELLENDİ V2.0

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
[Kayahan14] Need For Speed Most Wanted HD GÜNCELLENDİ V2.0
Oyunu yapmak uzun zaman aldı arkadaşlar lütfen emeğe saygı.Ekran Görüntüleri v2.0 da gelen yenilikler-Yeni Map eklendi.-Işınlanma etkisi kaldırıldı.(Yeni Map İçin)-Çıkış Butonu Eklendi.Yeni versiyonu güncellemeleri kontrol et kısmından indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Suha Samet, akaya_can, -Empat- ve 37 diğerleri

erhanred

Üye
süoerin süperi kaayahannnn

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
5800 da deneyeceğim :ehe :tşk:

- - - Eklendi - - -

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Resimler göz boyuyo sanki ilk vitesi atınca sanki araba ışınlanıyor vites atarken solda ufak bir beyazlık oluyor bunları inşallah güncelleme ile gidericem ayrıca M@cros a teşekkürüm sonsuz o olmasaydı bu oyun da olmayacak tı

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

sonucu söyle oraya da açayım

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Yeterli hafıza yok uyarısı verdi

V/RS

V/RS

Üye
Dosyayı açmak için yeterli hafıza yok diyor

erhanred

Üye
kardeş vitesi nasıl değiştiriyoruz hemen başlayınca yan dönüp bitiyor

V/RS

V/RS

Üye
vitesi nasıl yükseltecez

• Beğen
Tepkiler: adada6776

Emre

Üye
Eline sağlık :oke:

meme4

meme4

Üye
vites nasıl yükseltilcek

apache61

Üye
Eksikler var kayahan fakat oyunu swfden açabildim yinede oyuna başlarken heyecanlanmadm değil swf mantığını çözdüğümde biraz hevesim kaçtı . Oyuna başlayınca yinede çok iyi dedim vitesi bi attım noluyor dedim . Ama ben inanıyorumki daha güzel olacak . Eline sağlık üstad . :)

Dementor61

Üye
Wp8 telefonumda oynayabilir miyim? Eski symbian hastası olarak çok merak ettim

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
kardeş vitesi nasıl değiştiriyoruz hemen başlayınca yan dönüp bitiyor

ekrana basıyorsun :)

- - - Eklendi - - -

afiyet olsun :)

- - - Eklendi - - -

Eksikler var kayahan fakat oyunu swfden açabildim yinede oyuna başlarken heyecanlanmadm değil swf mantığını çözdüğümde biraz hevesim kaçtı . Oyuna başlayınca yinede çok iyi dedim vitesi bi attım noluyor dedim . Ama ben inanıyorumki daha güzel olacak . Eline sağlık üstad . :)

eksikleri bende farkettim ilk mesajlarda yazdım zaten sis bendede olmuyor ayrıca kaldırmıyor telefon ne yapalım

- - - Eklendi - - -

Wp8 telefonumda oynayabilir miyim? Eski symbian hastası olarak çok merak ettim

:no:

tupyupp

tupyupp

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık :) n8 de çalıştı :) yalnız anlamadığım şey neden drag yarışını yaptınız sprint yapsaydıniz da doya doya oynasaydık, yanlış bişey söylediysem kusuruma bakma :)

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeşim emeklerin için teşekkürler :) sis dosyası açılmıyor swf olarak açtığımda ise oyunu kendi açıyor ve oynanmıyor yine de emeklerin için teşekkürler :)

fatih54102

fatih54102

Üye
bence beni dinle ve bu içeriği kaldır yoksa konun temple flee konusu gibi olabilir.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ellerine sağlık :) n8 de çalıştı :) yalnız anlamadığım şey neden drag yarışını yaptınız sprint yapsaydıniz da doya doya oynasaydık, yanlış bişey söylediysem kusuruma bakma :)

yo yanlış bir şey değil neden drag= sağ sol kontrolü yapamam kodu bilmiyorum ileri yapamam kodu bilmiyorum bilsemde imkansız çünkü senin yapabileceğin her olasılığı çekmem lazım arabaya mı çarpcan sağ mı sol mu bu biraz basit ondan bu

- - - Eklendi - - -

kardeşim emeklerin için teşekkürler :) sis dosyası açılmıyor swf olarak açtığımda ise oyunu kendi açıyor ve oynanmıyor yine de emeklerin için teşekkürler :)

abi uyarıyı dikkate aldın mı menü tuşuna basılı tutun ve tekrar uygulamayı seçin :)

- - - Eklendi - - -

bence beni dinle ve bu içeriği kaldır yoksa konun temple flee konusu gibi olabilir.

yok bee o kadar da kötü değil :s

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye

yo yanlış bir şey değil neden drag= sağ sol kontrolü yapamam kodu bilmiyorum ileri yapamam kodu bilmiyorum bilsemde imkansız çünkü senin yapabileceğin her olasılığı çekmem lazım arabaya mı çarpcan sağ mı sol mu bu biraz basit ondan bu

- - - Eklendi - - -

abi uyarıyı dikkate aldın mı menü tuşuna basılı tutun ve tekrar uygulamayı seçin :)

- - - Eklendi - - -

yok bee o kadar da kötü değil :s

aldım kardeşim sis dosyası sistem hatası veriyor

Üst Alt