L920 müzik hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oysu

oysu

Üye
    Konu Sahibi
L920 müzik hatası
Selam arkadaşlar 1ay önce aldım telefonu ve N8deki müziklerimi bilgisayar aracılığıyla L920ye attım ilk zamanlar böyle sorun yoktu ama şimdi müziklerin çoğunda 80070002 hata veriyor

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Muziklerde Sorun Olmasin .?

oysu

oysu

Üye
    Konu Sahibi
Çalmayan müzikleri başka telefonlara attığımda çalıyor ama

katil_197

katil_197

Üye
Bende mix radio kurduğumdan beri internet olmadan müzik açmıyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ekte paylaştığım (koruması kaldırılmış) müzikleri indirip telefonun müzik klasörüne at ve yabancı müzikler listesinden çalmayı dene, eğer çalışırsa sendeki müzikler drm korumalı olabilir, açmamasının sebebi de büyük ihtimalle budur.

Ekli dosyalar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bir tek çevrim dışı kullanılabilirlik seceneğiyle kullanabılırsın verı bağlantısız.
Ben şahsen listeleri depoladım telefona..
Arada listeyide yenile..

katil_197

katil_197

Üye
Kardeş bu mix radio benim telefondaki müziklere el koydu mesela şimdi müziklere giriyorsun sonra Bi şarkı açıyorsun ve sonra internet yok diyip atıyor listeden ama muzik çalıyor benim,sorun o

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kardeş bu mix radio benim telefondaki müziklere el koydu mesela şimdi müziklere giriyorsun sonra Bi şarkı açıyorsun ve sonra internet yok diyip atıyor listeden ama muzik çalıyor benim,sorun o
Telefonundaki müzikleri mi açarken net bağlantısı istiyor? Müzik+Videolar uygulamasında da aynısını yapıyor mu?

katil_197

katil_197

Üye
benim müzikleri açarken internet istiyor müzik+videodada aynı hatayı veriyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
benim müzikleri açarken internet istiyor müzik+videodada aynı hatayı veriyor
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurman çözüm olabilir.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Çevrim Dışı listelere girip ordan açmayı dene ..
Ama en mantıklısı kaldır yükle..

katil_197

katil_197

Üye
Sorun düzeldi

oysu

oysu

Üye
    Konu Sahibi
Ekte paylaştığım (koruması kaldırılmış) müzikleri indirip telefonun müzik klasörüne at ve yabancı müzikler listesinden çalmayı dene, eğer çalışırsa sendeki müzikler drm korumalı olabilir, açmamasının sebebi de büyük ihtimalle budur.

te
teşekkür ederim usta ama aklıma takılan soru n8 veya başka model telefonlar açarken böyle bir şeyin çıkması saçma değil mi L920için

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
teşekkür ederim usta ama aklıma takılan soru n8 veya başka model telefonlar açarken böyle bir şeyin çıkması saçma değil mi L920için
Rica ederim ama telefon ile kıyaslamak doğru olmaz, bu tamamen sistemin medya dosyalarının üretici firmalarını telif hakkı nedeniyle korumaya almasından kaynaklanıyor da diyebiliriz.

emelli

emelli

Üye
bende de 600 şarkı var 200 e yakın şarkı bilinmeyen sanatçı olarak gösteriyor şarkıları bulamıyorum can sıkıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt