symbian ^3 nokia 500 hack sonrası hatalar yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskadiyo38

Üye
    Konu Sahibi
symbian ^3 nokia 500 hack sonrası hatalar yardım
Merhaba arkadaşlar, symbian belle yüklü telefonumu hackledim hackten sonra nokia mağaza,haritalar,nokia müzik açılmıyor. Hard format attım olmadı ne yapmam lazım? taklit telefonlar gibi oldu nokia'nın sağladığı hiçbir şeyi kullanamıyorum yazılımı geri yükleme şansımız var mı? (yazılımla alakalı bir şey olabilir diye buraya açtım)

ewrenn123

ewrenn123

Üye
kardeş oviye bağla. Yazılım güncellemeleri bölümüne gir. Orada telefonunuz için yeni güncelleme yok ama isterseniz terkar yükleyin yazıyor. Ona tıkla hallolması lazım. Sonucu yaz bende merak ettim ?
Ha bide daha önce yapmadıysan uyarıları dikkate almanı tavsiye ederim yoksa cihaz çökebilir. Usb kablosunu çıkarmayın. Telefona dokubmayın v.s

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
bence hakanın yazılımını bi yükle dene sorun yoksa senin yazılımda problem var

MaxipmaN

Üye
soft format at ta atabilirsin sonra başka hack konusundan dene mesela refresh kullanıyosan ona uygun hack konusundan yap

baskadiyo38

Üye
    Konu Sahibi
kardeş oviye bağla. Yazılım güncellemeleri bölümüne gir. Orada telefonunuz için yeni güncelleme yok ama isterseniz terkar yükleyin yazıyor. Ona tıkla hallolması lazım. Sonucu yaz bende merak ettim ?
Ha bide daha önce yapmadıysan uyarıları dikkate almanı tavsiye ederim yoksa cihaz çökebilir. Usb kablosunu çıkarmayın. Telefona dokubmayın v.s

Şuan yüklüyor bekliyorum cevabın için sağ ol sonucu buraya yazarım

- - - Eklendi - - -

bence hakanın yazılımını bi yükle dene sorun yoksa senin yazılımda problem var

hakanın yazılımı?

- - - Eklendi - - -

kardeş olmadı başarıyla kuruldu son dedi tekrar başlattım hiç bi değişiklik oyk ayrıca temalar mp3 falan silinmemiş hepsi duruyor

- - - Eklendi - - -

soft format at ta atabilirsin sonra başka hack konusundan dene mesela refresh kullanıyosan ona uygun hack konusundan yap

sorunum hackleme değil kardeş zaten hackledim keşke hacklemeseydim şimdi nokianın sunduğu haritalar vb girmiyor sorunum bu yinede teşekkür ederim

kelshey

Üye
aynı sorun bende de var malesef
daha önce hacklemiştim telefonu sonra bi ara kafayı yedi telefon hard format attım.
şimdi tekrar hackladım ve bazı uygulamalar kullanılmıyor ve kırmızı simge haline dönüştüler
Biri yardım edebilirmiiiiiii ?

- - - Eklendi - - -

soft format işe yaradı ama inş tekrar bi kaç program yükleyince kafayı yemez ....

- - - Eklendi - - -

soft format işe yaradı ama inş tekrar bi kaç program yükleyince kafayı yemez ....

baskadiyo38

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bende de var malesef
daha önce hacklemiştim telefonu sonra bi ara kafayı yedi telefon hard format attım.
şimdi tekrar hackladım ve bazı uygulamalar kullanılmıyor ve kırmızı simge haline dönüştüler
Biri yardım edebilirmiiiiiii ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

senin adına sevindim :D hiçbişey işe yaramıyor acaba tekrar hackleyip soft format mı atsam :D

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ne yapmam lazım forumda hiç bilen fikri olan yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt