L920 MP ayarı & konumlama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi
L920 MP ayarı & konumlama
Arkadaşlar konu açmak istemedim kameranın MP ayarını. Nerden ayarlarım 16-9la 4-3 var mp ayarı yok birde kamera ayarlardan konum belirle diyor ama ama onuda belirlemiyor en azından ben görmedim lütfen yardım

IVI-Elia

Üye
ayarlarda konum servislerinin etkin olduğundan emin olun...Bu arada WP7 de kamera ayarları çok daha çoktu.Ama wp8 de megapixel dahil birçok ayar yok.Ama 4:3 en boy oranında 8.7, 16:9 oranında 8 megapixel çekiyor bu da sensorlerin kare olmasından olsa gerek

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi
ayarlarda konum servislerinin etkin olduğundan emin olun...Bu arada WP7 de kamera ayarları çok daha çoktu.Ama wp8 de megapixel dahil birçok ayar yok.Ama 4:3 en boy oranında 8.7, 16:9 oranında 8 megapixel çekiyor bu da sensorlerin kare olmasından olsa gerek

Konumlama kesin olarak açık ama yinede görünmüyor birde çekilen fotoları N8 e yollayınca sanki ufak görünüyor şunuda söylim haritaya konumlanan yerleri gösterse iyi olur

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Konum ekleme ozelligi aktifse resmi windows medya goruntuleyicisinde actiginizda konumun resmin metadatalarina kaydedilgini gorursunuz. Ama bu bilgilere telefonda ulaşabilecek bir ozellik eklenmesi daha guzel olur.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konum ekleme ozelligi aktifse resmi windows medya goruntuleyicisinde actiginizda konumun resmin metadatalarina kaydedilgini gorursunuz. Ama bu bilgilere telefonda ulaşabilecek bir ozellik eklenmesi daha guzel olur.
Katılıyorum abi.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi

Enterasan bence telefonda da görüyor olmamız lazımdı

- - - Eklendi - - -

Birde N8 le çektiğim fotolar 3000*4000 Çıkmış L920 de ise 3264*2448 çıkıyor MP farkımı O 12 MP ya ama Pc de yakınlaştırınca çok kötü bulanıyor yani yinede dijital fotoğ makinası gibi değil

ardacumhur

ardacumhur

Üye
GDR2 ile o bulanıklık sorunu giderilmiş olarak gördük

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Enterasan bence telefonda da görüyor olmamız lazımdı

- - - Eklendi - - -

Birde N8 le çektiğim fotolar 3000*4000 Çıkmış L920 de ise 3264*2448 çıkıyor MP farkımı O 12 MP ya ama Pc de yakınlaştırınca çok kötü bulanıyor yani yinede dijital fotoğ makinası gibi değil

3000X4000piksel=12milyon piksel yani 12megapiksel. Lumia920 ise 8.7mp kameraya sahip tabi ki resimleri n8 ile ayni boyutlarda buyutulemez. Lumia920 kamerasindaki grenleşme,netlik ve beyaz dengesi hatalari gdr2 beta guncellemesiyle giderilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt