Samsung Galaxy S3 Hizlandirma

Sponsorlu Bağlantılar

repredon

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Hizlandirma
Selam Arkadaslar

Öncelikler SGS3 8 aylik kullanicisiyim ve ilk android telefonumdur. Kullanmis oldugum SGS3 da denedim ve % 99 ise yaramaktadir.
Öncelikle Ayarlar>Gelistirici secenekleri aktif hale getirin> Arkaplan islemlerini sinirla menusune girerek 6 adet ayarlardan birini kullanin (ben en fazla 4 islem secenegini kulaniyorum) arkaplan islemi yok secenegi hava durumu vs. widgetleri kapatiyor. tel her acip kapanmasinda bu islemi uygulayin. Bu islemleri gerceklestirdikten sonra tel. RAM kullaniminin nasil dustugunu takip edin....

Saygilarimla

farukbekl

farukbekl

Üye
bu telefon 4 çekirdekli değilmi. neyini hızlandırmayı düşünüyorsunuz..:):):) hani bu telefon iphone 5 ten de hızlıydı.. ne iş?

PriZm

PriZm

Üye
Ekleme yapayım.Bu yöntem ile Arkaplanda açık bırakabileceğiniz max program sayısı 4 olur.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
teşekkürler

repredon

Üye
    Konu Sahibi
evet 4 cekirdekli oldugunu biliyoruz ama RAM yari yariya azaltmak icin ise yariyor bu yontem

furkey

Üye
bu telefon 4 çekirdekli değilmi. neyini hızlandırmayı düşünüyorsunuz..:):):) hani bu telefon iphone 5 ten de hızlıydı.. ne iş?

Amacın ne android bölümünde geziyorsun? Artniyete gerek yok ve hızdan değil akiciliktan konuşuyoruz burada... aradaki fark i anlamanın bilhassa senin için zor olduğunu biliyorum ama bi dene...

PriZm

PriZm

Üye
Hızlı olsun veya olmasın.Bunun Fanlığını Android forumunda yapmak sana kalmadı ama.

Shaunx

Shaunx

Üye
S3 um yeterince hizli :cool: yinede paylasim icin tesekkurler ilerde deniyecegim ;)

kilicaslan17

Üye
Amacın ne android bölümünde geziyorsun? Artniyete gerek yok ve hızdan değil akiciliktan konuşuyoruz burada... aradaki fark i anlamanın bilhassa senin için zor olduğunu biliyorum ama bi dene...
Adam istediği görüşü belirtir.Iphone 5 in daha akıcı olduğuda doğrudur.Ama s3 te nasıl bir yavaşlık yaşıyorsunuz ki? s3 minide 1 aydır bir kere bile takılma donma vs yapmadı.Bu yaptığınız işlem stabiliteyi bozar ayrıca.

muratvemine

muratvemine

Üye
Adam istediği görüşü belirtir.Iphone 5 in daha akıcı olduğuda doğrudur.Ama s3 te nasıl bir yavaşlık yaşıyorsunuz ki? s3 minide 1 aydır bir kere bile takılma donma vs yapmadı.Bu yaptığınız işlem stabiliteyi bozar ayrıca.

Sakin olun beyler :)

SilentOne

SilentOne

Üye
her buldugun programı yukleme sonra yada telefonu her guncellemeden sonra wipeleri yap bak bakalım nasıl akıcı oluyor o telefon android kullamayı bilmeden iş yapmayın telefonun hakkını verin s3 bildiğin performans canavarı ama nasıl kullanırsan

Artles

Artles

Üye
her buldugun programı yukleme sonra yada telefonu her guncellemeden sonra wipeleri yap bak bakalım nasıl akıcı oluyor o telefon android kullamayı bilmeden iş yapmayın telefonun hakkını verin s3 bildiğin performans canavarı ama nasıl kullanırsan

Usta wipe nedir ?

M Said

Üye
benim S3 Mini bazı oyunlarda kasma yaşıyor.
önerisi olan var mı?

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
S3 neresi hizli yav babam benim lumia 920 aldi bana s3 verdi boyle berbart ve yavas telefon gormedim icinde hic bise yuklu degil chrome girerken bi kasiyor bi kasiyor kirasim geliyor hizlansin diye advanced mobile care indirdim gene duzelmedi bide 4.3 geldiginden beri su gibi sarj gidiyor

2523690

2523690

Üye
Galaxy young da öyle birşey yok..
Ben gidiyorum :(