Xperia Ray Güncelleme Korkusu

Sponsorlu Bağlantılar

frknustn

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Ray Güncelleme Korkusu
Merhaba arkadaşlar, telefonumda 2.3.4 yüklü...

4.0.4 güncellemesi var ama yüklemeye korkuyorum...

+ ları ve - 'leri nedir acaba ?

Xelord

Xelord

Üye
Son kullanılanlar listesinden bir şeyleri kaydırıp atabiliyorsun,
Widgetlerı küçük resimlerle görüyorsun düz liste halinde değil,
Yüz tanıma kilidi koyabiliyorsun,
Rehber daha gelişmiş,
Tipi daha güzel bence gb çok kalas duruyor. :D

Yani genel olarak bir fark yok. Aynı telefon bende de var son gelen yazılımı kullanıyorum 4.1.b.0.587 (ICS 4.0.4) oluyor bu hiç bir problem yok. Gayet güzel çalışıyor, millet yazıyor işte menü geçişlerinde kasma oluyor telefon daha yavaşlıyor filan diye hiç öyle bir şey yaşamadım. Daha önce de demiştim: bildirim ışığı sorunu var ıcsde onu hala düzeltemediler herkeste varmış. Şarj süresi de gb ile aynı daha uzun ya da kısa değil. 4.0.3de şarj çok çabuk bitiyor gerçekten gb ile çok farklı idi hemen bitiyordu ama onu 4.0.4ile hallettiler.

Bence güncelle yenilik iyidir. :)

frknustn

Üye
    Konu Sahibi
Peki sendeki sürüm nasıl ? Bu led durumu halledildi mi ? Ve genel durumu nedir telefonun ?

Xelord

Xelord

Üye
Peki sendeki sürüm nasıl ? Bu led durumu halledildi mi ? Ve genel durumu nedir telefonun ?
Led hallolmadı ne yazık ki , çok garip geçen yandığını söyledi kardeşim. Sanırım uyku modunda iken mesaj gelirse yanmıyor. Bunun gibi bildirimlerin dışında şarjdayken ya da cevapsız çağrıda ya da herhangi bir uygulamada normal eskiden yandığı gibi yanıyor yani sadece mesaj geldiğinde, bu yüzden bence çok da büyük bir sorun değil.
Onun haricinde gayet normal. GBden daha iyi bence.

- - - Eklendi - - -

Led bildirim ışığı mesaj geldiğinde yanmıyor, bunun dışında normal
Aynen.

kayamuhammed

Üye
müdür bu güncelllemelerden sonra 3g görüntülü kjonuşabiliyormusun [[[hazanoglu_24@hotmail.]]]

Clownmen

Clownmen

Üye
arkadaslar guncelleyin 4.0 a bence. Cogu kisi rehber yavas,kasiyor diyor ancak ben daha boyle bi sorun yasamadm.

Xelord

Xelord

Üye
arkadaslar guncelleyin 4.0 a bence. Cogu kisi rehber yavas,kasiyor diyor ancak ben daha boyle bi sorun yasamadm.
.431de kasıyor cidden.
.587de o sorun kalkıyor.
ben baktım .431de 7-8snyede açılıyordu :D

canerozkan

Üye
Yaaa arkadaşlar iyi güzel anlatıyorsunuz da neden bende led wifi vs gibi sorunlar yaşamıyorum herşey çalışıyorda led kimsede çalışmadığı söyleniyor benim tel mi anormal sizin ki mi:)

431 rehber yavaş ve kamera da teneke
son sürüm de rehber 2 ile 3 saniye arasında açılıyor

birde fazla hakkını yemeyin bu telefonun bir kez açıldıktan sonra aradan saatler geçse bile rehber de bekleme yaşamıyorum sadece teli kapatıp açınca ilk girişte 3 saniye bekletiyor benim tel

kullandığım rom da tw 431 :) güncellemeyle 587 yaptım sıkıntı yok cayır cayır çalışıyo led her renkte yanıyo duruma göre :)

Xelord

Xelord

Üye
Yaaa arkadaşlar iyi güzel anlatıyorsunuz da neden bende led wifi vs gibi sorunlar yaşamıyorum herşey çalışıyorda led kimsede çalışmadığı söyleniyor benim tel mi anormal sizin ki mi:)

431 rehber yavaş ve kamera da teneke
son sürüm de rehber 2 ile 3 saniye arasında açılıyor

birde fazla hakkını yemeyin bu telefonun bir kez açıldıktan sonra aradan saatler geçse bile rehber de bekleme yaşamıyorum sadece teli kapatıp açınca ilk girişte 3 saniye bekletiyor benim tel

kullandığım rom da tw 431 :) güncellemeyle 587 yaptım sıkıntı yok cayır cayır çalışıyo led her renkte yanıyo duruma göre :)

Kardeş ben yabancıların forumda okumuştum yanmıyor diyordu herkes. Ben de led yanıyor şuan. Ama ben de çok daha enteresan bir sorun var. Telefon kapalıyken şarj olmuyor :D Açık olması lazım :S
Güncellerken bir hata oldu da böyle oldu diye düşünüyorum ben sonradan tekrar flashlayamaya da üşendim kaldı öyle aylardır takılıyoruz :D Şarj tamamen bitse, bir daha zor açarım :D

- - - Eklendi - - -

He bir de telefonun hakkı demişsin ona da bir yazı yazayım: Bence 1ghz tek çekirdek adreno 205le çok iyi işler görüyor bu telefon, akıyor bence :)
Aynı özelliklerdeki wonderdan daha iyi mesela, en azından benim görüşüm :)

berat165

Üye
Birşey soracagım. Ben Sony Ericsson Xperia Ray aldım 1 hafta oldu. Bilgisayara arakablosu ile bagladım . Ardından Pc Companion diye bir program indirdi. Sonynin kendi progragmı heralde. Ordan telefonunuz güncel değil güncelleyelimmi dedi. Bende güncelledim Android 4.0.4 ü yükledi telefonuma. Ardından telefon kasmaya başladı. ANDROİD SÜRÜMÜNÜ ESKİ SÜRÜMÜNE GERİ NASIL YÜKLEYEBİLİRİM?

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Birşey soracagım. Ben Sony Ericsson Xperia Ray aldım 1 hafta oldu. Bilgisayara arakablosu ile bagladım . Ardından Pc Companion diye bir program indirdi. Sonynin kendi progragmı heralde. Ordan telefonunuz güncel değil güncelleyelimmi dedi. Bende güncelledim Android 4.0.4 ü yükledi telefonuma. Ardından telefon kasmaya başladı. ANDROİD SÜRÜMÜNÜ ESKİ SÜRÜMÜNE GERİ NASIL YÜKLEYEBİLİRİM?

Flashtool ile 2.3.4 e geri dönebilirsin, internette biraz araştırırsan bulursun. Ya da teknik servise götür, ben 4.0.4 e güncelledim ama memnun kalmadım geri 2.3.4 e dönmek istiyorum de, 1 saat içinde yapıp veriyorlar :oke:

POLİNOM

POLİNOM

Üye
Arc S almayi dusunuyorum. Ilk android telefonum olacak. Daha almadan güncellesem mi derdine düştüm. Güncellendigi zaman telefonda yavaşlama oluyor diyenler var. Olur mu sizce? Bide bu led ışığı olayı nedir?

Ownexry

Üye
bence denemelisin

Üst Alt