Heryöne 500 dk. Heryöne 5000 sms, sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

ali5822

Üye
ben vodafoneluyum. avea faturaliya gecsem bu kampanyadan faydalanabilir miyim acaba?
hayır sadece faturasız avealilara özel faturalıya geçen olursa oluyor ama sen 19 luk yıkılan pakete geçebilirsin 500 dk 1000 sms 1 gb internet

ilknux

Üye
hayır sadece faturasız avealilara özel faturalıya geçen olursa oluyor ama sen 19 luk yıkılan pakete geçebilirsin 500 dk 1000 sms 1 gb internet

Merhaba, bu tarifeye geçenler bana yardımcı olabilir mi ? Arkadaşlar ben geçtim , sorunsuz dediler. Bu ay faturam farklı geldi.
Bana yapılan açıklamada bana özel olmadığı herkesi internet paketinin artık iptal edildiği söylendi.

Doğru mudur bu ?

burak1011

Üye
memnunum demişsin kardeşim faturan her ay 20 mi geliyo yoksa asıyo mu ? bide her faturasız avealı geçebiliyor mu?

stormy20

Üye
Ooo atı alan avealı üsküdarı geçti biz kaldık (vodafone+turkcell)

defectboy

Üye
Merhaba, bu tarifeye geçenler bana yardımcı olabilir mi ? Arkadaşlar ben geçtim , sorunsuz dediler. Bu ay faturam farklı geldi.
Bana yapılan açıklamada bana özel olmadığı herkesi internet paketinin artık iptal edildiği söylendi.

Doğru mudur bu ?

yanlıştır :) bir yılı aşkın süredir bu paketi kullanıyorum ve bu pakete rakip hiçbir tarife yok ne aveada ne de diğer operatörlerde. Ancak şu anda abone alımına kapalı tarife

babaaamet

babaaamet

Üye
Defectboy doğrusun kardeş.ancak şunu da açıklama gereği duydum:konuşma süresi veya mesaj bittikten sonra kullanılan süre ve mesajlar faturaya extradan yansıyo.yani fazla fatura gelmesine sebep oluyo.bizzat kendim yaşadım.bir de mms ve yurtdışı aramalar da extra...yani mms ve yurtdışı aramalar da fazla fatura gelmesine sebep oluyo.

copmet

Üye
interneti bisor kardaşim 2 gb tan sonra hız düşecek mi?

eren3546

eren3546

Üye
bende bu tarifeye gecmeyi dusunuyorum müşteri hizmetleri ni aradim 30tl dedi ama kampanya 31.01.2013 de bitiyormus.

paradox07

paradox07

Üye
bende bu tarifeye gecmeyi dusunuyorum müşteri hizmetleri ni aradim 30tl dedi ama kampanya 31.01.2013 de bitiyormus.

bu tarife 20 lira idi yazın son aylarında ama sadece belirli kişilere veriliyordu.kampanya çok önceden bitmişti.şimdi de başlamış ama fiyat artmış galiba.

mmnemir

mmnemir

Üye
harika bir tarife banada geldi ben geçtim

stormy20

Üye
var mi geçme ihtimali 20liraya

iPhone.4S

iPhone.4S

Üye
ulan bize gelmezki boyle mesaj avea atsana bizede mesaj ! :off:

bana gelse 1 saniye dusunmem sen gelmis bide burda yazmissin :kop: durma hic ben olsam direk msj atar arardim... bizde sans yok bilader.. suna bak ya 20 TL ne dir ya?? bedava

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
ulan bize gelmezki boyle mesaj avea atsana bizede mesaj ! :off:

bana gelse 1 saniye dusunmem sen gelmis bide burda yazmissin :kop: durma hic ben olsam direk msj atar arardim... bizde sans yok bilader.. suna bak ya 20 TL ne dir ya?? bedava

Başta inanmadım onun için yazdım buraya :) şimdi kullanıyorum gayet de memnunum :) yalnız hiç 20 lira gelmedi :) ilk ay 5 lira (bir haftalık) Ikinci ay 24.5, 3.ay 29, Geçen ay 24.5 ve bu ay 24.5 geldi :)

- - - Eklendi - - -

Avea beni seviyor Geçen yıl 2 ay içinde 5 defa idi sanırım gün boyu bedava geldi herhangi bişey yapmadığım halde.

Türe

Türe

Üye
keske baska hatta olaydim da su kampanyaya geceydim :(

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Hat taşımadım ki süleyman

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Kampanyanın şu andaki güncel durumu nedir?

Üst Alt