c6-01 dokunmatik sorunu kendiliğinden açılan uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 dokunmatik sorunu kendiliğinden açılan uygulamalar
Arkadaşlar mesela telefonumu kilitlemeden masaya veya koltuğa koyuyorum mutfağa iki dakikalığına su içmeye gidiyorum geldiğimde 7-8 uygulamayı ben açmamış olmama rağmen açılmış olarak görüyorum ve telefon kafasına göre bir yerlere giriyor bu sorunu daha önce de yaşıyordum fakat fazla rahatsız etmiyordu bugün de olunca konu açmak istedim sizde böyle birşey oluyor mu oluyorsa neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim artık rahatsız olmaya başladım

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
ellerin terli ya da ıslaksa kendi kendine açılabilir

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
hayır bu elimle alakalı birşey değil çünkü telefon elimdeyken böyle birşey yapmıyor telefonu düz bir yere koyduğumda bunu yapmaya başlıyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
illa bir yere gitmenmi gerekiyor mesela telefon elindeyken aynı sorun oluşmuyormu? Mesela hangi programlar açılıyor ve nereye bağlanıyor biraz daha açık yazarsan daha iyi olur

fayzteck

fayzteck

Üye
Tuşlar kilitliyken cihazın uygulama açması çok saçma.yani açıyosada bu dokunmatikle alakasız bi durum.yazılımsal bi hata olur.activeFile uygulamasının türkçe sürümünü bulup o an ki açık uygulamaların bi ekran görüntüsünü alıp buraya koyarsan daha net yardımcı olabiliriz.benimde cihazım C6-01

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Telefon benim elimdeyken herhangi bir sorun olmuyor ama bir yere bıraktığımda telefondaki herhangi bir programa giriyor bu her seferinde değişiyor yani uygulamalarla alakası olduğunu zannetmiyorum bazen işlem kaydına,bul'a falan da giriyor onun için uygulamalarla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. fayzteck ilk mesajımda kilitlemeden bir yere koyduğumda böyle oluyor diye açıklama yapmıştım yani telefonu kilitleyince bir sorun yaşamıyorum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bu sofun oluşmadan önce en son ne yükledin?

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
sanirim ram blowu yuklemistim oyle hatirliyorum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
onu yüklemelerden kaldırıp birde öyle kullan yanlış ayarlama yapınca sorun çıkarabiliyor.

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
peki o zaman programı kaldırıp telefonu birkaç gün öyle kullanırım sorunun devam edip etmediğini tekrar yazarım. bu sabah kaldırdım şu ana kadar aynı şeyi yapmadı zaten telefonu düz bir yere koyduğumda her seferinde bunu yapmıyor ara sıra yapıyor ama belki de sorun dediğiniz programdan kaynaklanıyor olabilir bekleyip görelim yardımcı olmaya çalıştığınız için de teşekkür ederim :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
rica ederim umarım uygulamadandır

nopapeny

nopapeny

Üye
[ENGİN];5314847' Alıntı:
rica ederim umarım uygulamadandır
Engin bey size ufak birşey sorayım c6-01 kullanıyorum bu durduk yere 1 2 3 sayıları yani dokunmatik girişleri satırı çalışmamaya başladı dün ve bu gün oldu bu sorun sizce bu sorun neden kaynaklanabilir ? kendi kendine mesaj yazarken yazmamaya başladı ? sizce ne yapmam gerekiyor ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sadece klavye de mi yapıyor bunu yoksa ekranın o kısımlarında dokunmatik hassasiyeti nasıl

nopapeny

nopapeny

Üye
[ENGİN];5380372' Alıntı:
sadece klavye de mi yapıyor bunu yoksa ekranın o kısımlarında dokunmatik hassasiyeti nasıl
yok ya genellinde o kısımda bi problem olduğunu anladım bu yüzden servise gönderdim ekran değiştirmişler sanırım mekanik parçalar değiştirildi dendiğine göre :)

Plesk234

Üye
Olmasa Format At Tamamdır [ Elle Format] .d

keerdur

Üye
benim telefonda da aynı sorun oluyordu.şimdi telefonun dokunmatiği çalışmamaya başladı ara sıra çalışıyor kendi kendine basmadığım yere giriyor.telefonu cevaplama tuşuda çalışmamaya başladı.sorun ne olabilir. telefonun yazılımını tekrar aynı şeyi yapıyor.

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
benim telefonda da aynı sorun oluyordu.şimdi telefonun dokunmatiği çalışmamaya başladı ara sıra çalışıyor kendi kendine basmadığım yere giriyor.telefonu cevaplama tuşuda çalışmamaya başladı.sorun ne olabilir. telefonun yazılımını tekrar aynı şeyi yapıyor.

servisee yolla ekranı değiştirip yollarlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt