Allah aşkına bıktım bu hafıza az uyarısından !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Allah aşkına bıktım bu hafıza az uyarısından !
üç hafta önce htc wildfire s aldım ama gerçekten pişman oldum aldığıma... verdiğim paraya yazık....! android bir cihazım var ama android dünyasından yeterince faydalanamıyorum......!!

whatthef.

whatthef.

Üye
Herhalde seni anlayacak en iyi insanlardan biri benim kardeşim.. Ben takmıyorum pek, yükleyeceğim oyunları filan yükledim zaten.. Ama senin için kötü olmuş.. Ne diyeyim üzüldüm.. :(

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Herhalde seni anlayacak en iyi insanlardan biri benim kardeşim.. Ben takmıyorum pek, yükleyeceğim oyunları filan yükledim zaten.. Ama senin için kötü olmuş.. Ne diyeyim üzüldüm.. :(

sende de mi aynı sorun vardı kardeşim ? sen hangi oyunları yükleyebildin?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hafıza sorununu Root işlemi ile çözersiniz.
Cihazı aldığınıza pişman olmayın ama :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza sorununu Root işlemi ile çözersiniz.
Cihazı aldığınıza pişman olmayın ama :)

hafıza böyle kalırsa malesef pişman olacagim. ne hayallerle aldım bu htc yi.. root ta cihazı garanti dışı bırakıyormus.. ben ne anladım bu işten ki ?

whatthef.

whatthef.

Üye
sende de mi aynı sorun vardı kardeşim ? sen hangi oyunları yükleyebildin?

Angry Birds, Fruit Ninja, Okey Mini, Battleship, Tictactoe ve bi de araba simülatörü vardı. Bu kadar bendekiler. :)

relax_1_8

relax_1_8

Üye
üç hafta önce htc wildfire s aldım ama gerçekten pişman oldum aldığıma... verdiğim paraya yazık....! android bir cihazım var ama android dünyasından yeterince faydalanamıyorum......!!

http://www.maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-ex3-alani-olusturarak-hafiza-kartini-bolme-638589.html kurcala bu sayfayı. Pişman olma. O fiyata başka cihaz alsaydin yine aynı ssorundan muzdarip olacaktin.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Angry Birds, Fruit Ninja, Okey Mini, Battleship, Tictactoe ve bi de araba simülatörü vardı. Bu kadar bendekiler. :)

ama ışte görüyorsun.. eğer android i sadece bu oyunlar için alıyorsak hiçbir anlamı kalmıyor ki ..

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-ex3-alani-olusturarak-hafiza-kartini-bolme-638589.html kurcala bu sayfayı. Pişman olma. O fiyata başka cihaz alsaydin yine aynı ssorundan muzdarip olacaktin.

bir bakayım şu sayfaya...artık umutsuz um ama yine de teşekkürler

whatthef.

whatthef.

Üye
Haklısın kardeşim.. Ama ben pek oyun oynamam o yüzden seçtim zaten bu cihazı da.. En iyisi sen şu verilen linkteki sayfaya bir göz at böylesi daha iyi olacak sanırım senin için..

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın kardeşim.. Ama ben pek oyun oynamam o yüzden seçtim zaten bu cihazı da.. En iyisi sen şu verilen linkteki sayfaya bir göz at böylesi daha iyi olacak sanırım senin için..

inşallah kardeşim.. hayırlı geceler selametle..:)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

verdiğiniz link e tıklayamıyorum ?

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt