Bomba Gibi Oyun!! Modern Combat 4: Zero Hour v1.0.1 Rootsuz+Offline Yeni Sürüm Eklendi !!!

Sponsorlu Bağlantılar

burakkeklik2010

Üye
2. bölümdeyken lisans kontrolü istemeye başladı.3 saattir uğraşıyorum bu sorunududa aştım şu an offline olarak oynuyorum hiçbir sorun yok.4.bölüme kadar ilerledim ama gerçekten kurulum şimdilik bayağı meşakkatli

Nasıl yaptın soyle bizde o şekil kuralım .

bejum3

bejum3

Üye
cok sagol kardesim

Jaunus

Üye
Nasıl yaptın soyle bizde o şekil kuralım .

Oyunun apksını kurup sd dosyasını indirmeye artık izin vermiyor onun için sd dosyasını indirmen gerekir.bunun dışında lucky patcher,titanium backup dosyası ve titanium backup programı lazım(root olduğunu varsayıyorum).Buradaki apk artık çalışmıyor.Ben sd dosyasını ve apksını yurtdışı sitelerden buldum.

cukuleaks

Üye
bişey soracağım arkadaşlar. Şimdi burdaki apkyı deneyen varmı çalışıyormu çalılmıyormu durum nedir ?

Jaunus

Üye
Buradaki apk ile alakası yok sadece.sd dosyasını wifi ile indirmeye izin vermiyor.oyunu ilk indirenlerin sd dosyasını alıp android\obb nin içine atacaksınız.Sonra titanium backup dosyası lazım

- - - Eklendi - - -

Bi kere şunu belirtmem gerekiyor oyun resmi olarak henüz çıkmadı.Buradaki ve başka yerlerdekiler sızdırılmış versiyondur dolayısı ile grafikler üst düzey değildir.Artı S2 de bile bazen acayip kasıyor kaldıki tek çekirdekli telefonlarda oynamak eziyet olur.3.süde oyun şimdilik sadece samsungun bazı telefonlarında oynanıyor

cliolar

Üye
ben gorur gormez wifi den cekmek suretiyle indirdim hic bir sorun yok grafiklerde baya iyi 2gb lik bi oyun
tel. : sgs3

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

- - - Eklendi - - -

sd ler ne zaman yüklenir acaba eline sağlık bu arada :D
sağol kardeş :D

- - - Eklendi - - -

Kardesim eline saglik ben yukledim sd sinide wifiden cektim biraz kaama yapiyo ama olsun eline saglik. Bu arada ace 2 benim tel aciliyo indirebilorsiniz
Rica ederim kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

cok sagol kardesim
Sende sağol kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

Bu Pre Alfa Version değilmi ?
Evet bu betadır

- - - Eklendi - - -

htc one x+ da çalışmadı dosyayı indirmiyor.. teşekküler yinede..
rica ederim,
offline apk çıktı birde onu dene...

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler :) ama mc3 te sd dosyasını pc ye indirip yerine koyuyorum ama oyun yeniden sd indiriyor bunun nedeni nedir acaba bilen var mı
Rica ederim...
bugün sd dosyaları ve talimatları ekleyeceğim...
biraz sabredin :)

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Sağol arkadaş emeğine sağlık

D u M a N

D u M a N

Üye
Apkmania da şöyle bir talimat var napıcam acaba

• Install APK
  • Download cache file and extract 'main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.obb' file to 'sdcard/gameloft/games/GloftM4HM/' folder
  • Launch the game offline (No need internet connection @ 1st run)

cukuleaks

Üye
Apkmania da şöyle bir talimat var napıcam acaba

• Install APK
  • Download cache file and extract 'main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.obb' file to 'sdcard/gameloft/games/GloftM4HM/' folder
  • Launch the game offline (No need internet connection @ 1st run)
Bunun açıklamasını yaptığım bir konu var hala onaylanmadı.

ofluorhann

Üye
bu offline apk yükledim açılırken buy game falan diyor

thedruid

Üye
offline apk açılışta atıyor

alenkolik

alenkolik

Üye
Note 2 sd dosyasını yuklemeden çıkıyor. Yorumlara baktığım kadarıyla kimsede oyunu acamamis zaten. Oyunun genelinde problem var galiba.

bejum3

bejum3

Üye
arkadaslar burda birkac anlatim var nasil yuklenicegine dair bende birazdan denicem

cukuleaks

Üye
Note 2 sd dosyasını yuklemeden çıkıyor. Yorumlara baktığım kadarıyla kimsede oyunu acamamis zaten. Oyunun genelinde problem var galiba.
Bende bu yüzden yeni konu paylaştım ama hala onaylamadılar. Beklemede kalın ben yeni konu paylaştım.

- - - Eklendi - - -

arkadaslar burda birkac anlatim var nasil yuklenicegine dair bende birazdan denicem

Türkçe anlatımlı olarak konu paylaştım ama onaylanmadı hala .

Jaunus

Üye
Oyunu az önce bitirdim.Buradaki anlatımlarda atlanan 2 şey var. 1.si oyunu açmaya çalıştığınızda hala lisans kontrolü yapmaya çalışırki bunu lucky patcher ile aşarsınız. 2.si Oyun tam başlarken ekrandan atar bunuda titanium backup programı ile çözmeniz gerekir.

Türe

Türe

Üye
:aha: Teşekkürler :alkis

bejum3

bejum3

Üye

Bende bu yüzden yeni konu paylaştım ama hala onaylamadılar. Beklemede kalın ben yeni konu paylaştım.

- - - Eklendi - - -

Türkçe anlatımlı olarak konu paylaştım ama onaylanmadı hala .

bekleyelim o zaman sagol

thedruid

Üye
root yoksa oynamayayağız yani

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Teşekkürler

Üst Alt