nokıa 603 ekran kararması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
nokıa 603 ekran kararması
müzik dinlerken ve ya nette gezinirken ekran kararıyor .müzik çalıyor ama ekran yok tuşlar işlevsizleşiyor. Bunun gibi sorunlar başına gelen var mı ? Nasıl bi çözüm buldunuz. Şimdiden yardımını esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
şunu sormak gerekir ekrana dokunmadıgın süreler ne kadar biliyorsunki belli bir zaman sonra ekran kararır tuş kilidi devreye girer

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
otomatik tuş kilidiyle alakası yok

mining-

Üye
bende msj yazarken ekran bir iki saniye kararıyor.alt satıra her geçtiğinde yapıyor bunu

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda bilgisi olan bi yardım etsin her ekran karardığında bataryayı çıkarıp takmak zorunda kalıyorum format mı atmak gerekir acil yardım edin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefonlarınızda Teknik Bir Sorun Olabilir. Bendede 603 Var Sorunsuz.
Format Atın Yine Olmaz İse Yazılımı Tekrar Yükleyin Yine Olmaz İse Garantisi Varsa Yollayın.

NUD

NUD

Üye
Cihazın yazılımlarını güncellemeyi deneyin bence

uurbyrkdr

Üye
bu konuda bilgisi olan bi yardım etsin her ekran karardığında bataryayı çıkarıp takmak zorunda kalıyorum format mı atmak gerekir acil yardım edin

benim 808'de de var aynı sorun.
Cihazı garantiye yollayıp 1 ay beklemek işime gelmesiği için bulduğum tek çözüm: cihazı sürekli olarak gsm modunda kullanmak, 3G veya Çift moda hiç almamak.
Biliyorum, can sıkıcı bir durum ama böyle bir çözüm buldum.
Fakat aynı sorunu kesik mikro simden kaynaklı olarak da yapabiliyormuş, hattını orjinal mikro sim ile değiştirerek tekrar denemeni, sorun devam ederse ya garantiye göndermeni, yada cihazı sürekli gsm modunda kullanmanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt