Azmettim başaracağım inşAllah

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Azmettim başaracağım inşAllah
Bildiğiniz üzere yeni eğitim öğretim yılı başladı. Onuncu sınıfa başladım bu sene. Geçen yıl müdür yardımcısının baskısı üzerine derhaneye yazılmıştım. Simdi de devam ediyorum ama bir sorunum var sınıfta 3-4 Ankara Fenli 2-3 Atatürk Anadolulu 2-3 Gazi Anadolulu var bu da demek oluyor ki benden beklenti yüksek :) Ben de bu beklentilere cevap verebilmek için çalışacağım. Hatta güzelim N8'i babama verip onun 6730c'sini aldım :) Bu da demek oluyor ki ŞIMDILIK elveda maxicep ailesi :bye:

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Güle güle hocam. Allah yar ve yardımcın olsun.. Inşallah başarırsın.. Ne kendini nede senden beklentisi olanları utandırmazsın.

paradox07

paradox07

Üye
İnşallah başarırsın.çok meşhurdur zaten onların toplum baskısı.neyse görüşmek dileğiyle,güle güle :bye:

ismail

ismail

Üye
en hayırlısı olsun kardeşim :oke:

Seni özlicem :bye2:

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:bye:

jackalmami

jackalmami

Üye
Allah zihin açıklığı versin.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Güle güle kardeş .. Hayırlı ve güzel haberlerini durmak dileğiyle .. :bye:

ahmettt1903

Üye
Bu burak beni de kandırdı. Ben de buralardan gidiyorum. Zaten çok gelmiyodum, heralde beni kimse de özlemez. Afişlere de çıkmam.Ne yapalım nasip kısmet...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Ne müdürüm baskı ne de birilerin beklentiler için değil yanlızca kendin istediğin için başar
başkaların baskısına kapılma yada birilerine karşı kendini borçlu sanma başarıya giden yolda
bazen en yakınlarında kişiler engel ola bilmekte önemli olan senin ne istediğin
gelecek ile ilgi karaları kendin verebilmelisin ve başkalarıda bu karar saygı göstermeli

Başarılar

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
beceremedim olmadı :D

paradox07

paradox07

Üye

yasinzz

Üye
:ağlarım:

DDorlion

DDorlion

Üye
Bide ben senin gibi yapabilsem internet yerine ders calissam bir sene kaldim 9tekrar insallah artik bende derslere yonelirim sana basarilar kardesim insalllah istediginialirsin

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Bide ben senin gibi yapabilsem internet yerine ders calissam bir sene kaldim 9tekrar insallah artik bende derslere yonelirim sana basarilar kardesim insalllah istediginialirsin

amin de ben de yapamadım :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt