Turkcell Maxiplus 5 (Turkcell T21)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tonyalikerem

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Maxiplus 5 (Turkcell T21)
Arkadaşlar,1 ay önce Turkcell T21 aldım.Ve telefonumun bataryası 1 gün dayanıyor.Bende telefonu çok kullandığım için işimi göremiyor.Servisine gidip sordum bu modelle 1 gün gidiyor diyor.Bataryasını sordum ellerinde olmadığını fakat sipariş edersek getirceğini söyledi.Benim sorunum şu ben telefonu 2 batarya kullanmak istiyorum.Nereye sorduysam bataryasını bulamadım bataryasını bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?2. sorum da bildiğim kadarıyla turkcell bu telefon konusunda lg ile ortak çalışıyor.LG nin hangi modelidir bu telefonu onu bileniniz var ise bana söyleyebilir miyim LG nin modeline batarya aratcam.Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar iyi çalışmalar arkadaşlar...

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
hocam turkcell huawei ile çalışıyor bildiğim kadarıyla

tonyalikerem

Üye
    Konu Sahibi
huawei fakat hangi modeli onu çıkaramadım araştırdım zte ile de çalışıyormuş heralde :S

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
zte ile vodafone çalışıyor.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Huawei Honor olması lazım.Ya da benzer bir model.

tonyalikerem

Üye
    Konu Sahibi
huawei ile çalışıyor tamam da turkcell huawei ye sen bu telefonu satmıcaksın diye koşul koyar heralde çünkü bulamadım piyasada :S bana bataryası lazım :S

canruh

canruh

Üye
türkcell huawei ile ortak üretiyorr kardes istersen telefoncuyum bakarim LAZIMSA sana bataryaaa

Kerim.

Kerim.

Üye
Markası zte maxi plus 5'in

onuruno10

Üye
markasi zte black ice

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt