MAUI BASED GENERIC mikrofon ayarı yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the-_-hawk

Üye
    Konu Sahibi
MAUI BASED GENERIC mikrofon ayarı yardım lütfen
Çin malı mui based generic iphone 4S te *#3646633# yapıp engineer moda girip mikrofon değerlerini değiştirdim ve şimdi karşı taraf sesinin yankı yaptığını söylüyor. Elinde bu telefondan olan varsa orjinal mikrofon değerlerini yazabilir mi lütfen

farkil

Üye
Çin malı mui based generic iphone4S te *#3646633# yapıp engineer moda girip mikrofon değerlerini değiştirdim ve şimdi karşı taraf sesinin yankı yaptığını söylüyor. Elinde bu telefondan olan varsa orjinal mikrofon değerlerini yazabilir mi lütfen

slm.aynı telden var bende.mic değeri 155

the-_-hawk

Üye
    Konu Sahibi

farkil

Üye
bütün ayarları vereyim öyleyse.(audio -normal mode-micrafon-valume 0 dan 6 ya kadar 192 16 level setting max analog gain, bende 155 idi ama ben onu da 192 yaptım karşı taraf sesimi daha iyi alıyo artık.step 3).(sonra loudsp mode-micrafon-valume 0 dan 6 ya kadar 240 16 level setting max analog gain 128.step 3).(head set mode-micrafone valume 0 dan 6 ya kadar 180.16 level setting max analog gain 155.step 3).bende böyle micrafon değerleri

- - - Eklendi - - -

benimde bi sorunum var.rehber de isimlerin yanında çince yazıyor.dilden ayarlıyorum fakat teli açıp kapayınca ayar bozuluyor.sizde öyle bi sorun varmı.

nadrosimaa

Üye
arkadaslar bende airphone reel diye bir telefon var platinium yazıyor açılırken orjinal iphone yazılımı yüklü üstelik klavyesinden tutun zil sesleri vesaire herseyi aynısı gibi fakat internete bağlanmakta sorun yasıyorum wifi ile rahat bir şekilde safariden bağlanıyorum safarinin içinde opramini4,2 yüklü fakat normal gprs ile bağlanacakken telefonun kendi browseri olan ucWEB beta7,2 diye bir tarayıcı var fakat çince nasıl internet ayarlarını yapacağimi bilmiyorum bilen biri lütfen bana yardım etsin ne olur *#3646633# yapıyorum ayarlar bölümünden gprs attach diye bir bölüm var attach yapıyorum sonra mic bölümü var ordan internet aplication bölümü var orda user agent bölümü var orada bir sürü telefon modeli yazıyor ama benimkinde default işaretli accept reader diye bir bölüm var orda da vap2,0 işaretli benim ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen

126emuro126

Üye
arkadaşlar *#8888# yi dene

mfonur

Üye
Bendede ayni marka tel var ama aveada internete baglanamiyorum ve sessiz modda bile yazarken ses cikiyor nsil cozebilirim

99sago99

Üye
arkadaşlar ben engineer modda audio ya girip normal mode un ayarlarını kurcaladım hoporlerden ses bozuk çıkıyor
Bana normal mode deki tüm ayarları verebilirmisiniz lütfen çok dua ederim lütfeennn şimdiden teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben engineer modda audio ya girip normal mode un ayarlarını kurcaladım hoporlerden ses bozuk çıkıyor
Bana normal mode deki tüm ayarları verebilirmisiniz lütfen çok dua ederim lütfeennn şimdiden teşekkür ederim

farkil

Üye
ayarlar-genel-geri yükleye gel.şifreni gir tüm ayarların geri gelçek.şifrede 0000 veya 1234 gibi olabilir.ama klasörlerini yedekle yoksa kaybolabilir yüklediğin ıvır zıvırlar.ayrıca ccleaner ile sürücülerini temizle .deffragler ilede birleştir ekranının hassasiyeti artacaktır.*#3646633# kodu çok kurcalama yaradan çok bozuk atıyor.vede en son eğer paran varsa kafasına çekiçle vur kendine akıllı telefon al ,çünkü bu telefonlar yarım akıllı.

99sago99

Üye
ayarlar-genel-geri yükleye gel.şifreni gir tüm ayarların geri gelçek.şifrede 0000 veya 1234 gibi olabilir.ama klasörlerini yedekle yoksa kaybolabilir yüklediğin ıvır zıvırlar.ayrıca ccleaner ile sürücülerini temizle .deffragler ilede birleştir ekranının hassasiyeti artacaktır.*#3646633# kodu çok kurcalama yaradan çok bozuk atıyor.vede en son eğer paran varsa kafasına çekiçle vur kendine akıllı telefon al ,çünkü bu telefonlar yarım akıllı.
kaç kez Sıfırladım ama yinede olmadı bide .deffragler ve ccleaner i nerden bulcağım bi yardımcı olurmusun o ses ayarlarını nasıl düzeltcem

99sago99

Üye
hadibe bi yardım edin

Mert K.

Üye
Selamun aleykum arkadaslar oncelıkle aynı telefon bende de var ama 'engineer' mod bende calısmıyor yanı mevcut degıl dıye bı yazı gelıyor .Yardımcı olursanız sevınırım ıyı gunler .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt