Galaxy S Cm10 Paranoid Android Tanıtımı ( Uyku sersemi modu ):D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S Cm10 Paranoid Android Tanıtımı ( Uyku sersemi modu ):D
İyi seyirler :D

[video=youtube;wczNDWzce9A]https://www.youtube.com/watch?v=wczNDWzce9A&feature=youtube_gdata_player[/video]

PriZm

PriZm

Üye
bir daha uykuluyken video çekme yemin ediyorum "evet arkadaşlar" dediğin anda tırsmaya başladım o ses ne öyle :D

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn ve HacKLess

Dostnametr

Üye
Ayarlar menüsü bende oyle degil normal gorunuyor nasıl degıstırebılırım ?

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
gavurlar yapıyor :D

badmus

badmus

Üye
galaxy s3 paranoid android varmiydi?

PriZm

PriZm

Üye
"Gavur" Türkçe'de küfürden daha çok nefret ettğim bir kelime.belirteyim dedim :zzz:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
"Gavur" Türkçe'de küfürden daha çok nefret ettğim bir kelime.belirteyim dedim :zzz:

Ohooo bu ne kardesim herkesin bi takıntısı var. azimi acmayayim daha iyi ya. Haci gavurda ne var bana aciklarmisin?

PriZm

PriZm

Üye

Ohooo bu ne kardesim herkesin bi takıntısı var. azimi acmayayim daha iyi ya. Haci gavurda ne var bana aciklarmisin?

En ağır küfürlerden bile daha aşağılayıcı geliyor bana.ayrıca Türkçe'nin kalitesini düşürüyor.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

En ağır küfürlerden bile daha aşağılayıcı geliyor bana.ayrıca Türkçe'nin kalitesini düşürüyor.

Ohooo. Ona bakarsan seninde yaptigin dolu hata var. Allah askina hangimiz turkceyi duzgun kullaniyoruz? Kaliteyi dusurmuyormuyuz zaten? Gelupte gavura takmanin ne manasi var?

Nese haci sana gicik geliosa duymamazliktan gel ne yapayim? :)
Herkes baska biseye gicik oluyo ozmn video bile cekmemem lazim dimi ;)

Simdi cekcdmde ne hakkjnda olsun fikir versene :)

PriZm

PriZm

Üye

Ohooo. Ona bakarsan seninde yaptigin dolu hata var. Allah askina hangimiz turkceyi duzgun kullaniyoruz? Kaliteyi dusurmuyormuyuz zaten? Gelupte gavura takmanin ne manasi var?

Nese haci sana gicik geliosa duymamazliktan gel ne yapayim? :)
Herkes baska biseye gicik oluyo ozmn video bile cekmemem lazim dimi ;)

Simdi cekcdmde ne hakkjnda olsun fikir versene :)
bilmiyorum.hatam varsa belirt :)

"Gavur" dediğim gibi Türkçeyi yanlış yazmaktan daha beter.hem aşağılıyor hemde Türkler çok üstünmüş hissi uyandırıyor

herneyse çok uzattım :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

bilmiyorum.hatam varsa belirt :)

"Gavur" dediğim gibi Türkçeyi yanlış yazmaktan daha beter.hem aşağılıyor hemde Türkler çok üstünmüş hissi uyandırıyor

herneyse çok uzattım :)

Demek istedigini cok iyi anladim fakat ben vudeoda gavuru sadece yabancilar anlaminda kullandim :)

- - - Eklendi - - -

Haci fikir verde vido cekeyim :D

PriZm

PriZm

Üye
multitask şov yap :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Ama uykulu anlatacam :D

PriZm

PriZm

Üye
tamam ben staja gidiyorum geldigimde hazır olsun :ehe :d :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Haci dun aksam yorganin altindan cektim videoyu. Ama ne yaptiysam upload edemedim. Galeriden secince kabul ediyor ama vido galeriden gozukmuyor. File managerdendr kabul etmiyor ne yapsam bilemedim. Ama video cok fena oldu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt