htc one x açılmıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

sinatt_28

sinatt_28

Üye
    Konu Sahibi
htc one x açılmıyor..
bu gün saat 9 gibi sıfır aldığım one x e custom rom yüklemek istedim yükleme bittikten sona bir daha açılmadı htc yazısında kalıyo devam etmiyor acaba eksik yaptığım bişimi var arkadaşlar daha 1 günlük dahi değil ustalar bir el atsın şu işe bir zahmet...

R.A.M

R.A.M

Üye
brick olmuştur orjinal rom yükle düzelir.

- - - Eklendi - - -

Eğer tam brick olmuş ise durum vahim

sinatt_28

sinatt_28

Üye
    Konu Sahibi
brick olmuş olsaydı cihaz hiç açılmazmış hocam ama cihaz açılıyor kötü olan şarzı bitti şarz edemiyoum orjinal rom içinde şarz lazım:(

ELumia

ELumia

Üye
Naptın sen, alır almaz atılır mı rom ne acelen vardı. :)

epts

epts

Üye
brick olmuş olsaydı cihaz hiç açılmazmış hocam ama cihaz açılıyor kötü olan şarzı bitti şarz edemiyoum orjinal rom içinde şarz lazım:(
Hocam şarj ile ilgili bir anlatım vardı.bende de olmuştu .boot menü açılıyor mu.açılıyorsa telefon kapalıyken şarj edebilirsin. one x root yapma klavuzu vardı bir sitede onu bul.

sinatt_28

sinatt_28

Üye
    Konu Sahibi
Hocam şarj ile ilgili bir anlatım vardı.bende de olmuştu .boot menü açılıyor mu.açılıyorsa telefon kapalıyken şarj edebilirsin. one x root yapma klavuzu vardı bir sitede onu bul.

düzelttim hocam saoll bundan kelli rom mu yüklemek aman aman aman aga ne varsa orjinalda var..:)

Uruloki

Uruloki

Üye
İlla bir şeyi yanlış yapmissindir ben kac kere tabletimi gocerttim eğer recovery aciliyorsa hic sorun yok ;)

sinatt_28

sinatt_28

Üye
    Konu Sahibi
İlla bir şeyi yanlış yapmissindir ben kac kere tabletimi gocerttim eğer recovery aciliyorsa hic sorun yok ;)

kardeş one x lerde şu soun var mış her rom olmuyor bölge bölge romlar dağıtılıyormuş ben yalnış bölgenin romunu yükledim bu yüzden açılmadı..

nanotex

nanotex

Üye
Millet alıyor da bozuyor, ben alamadan bozuyroum ama kafayı bozuyorum anasını satayım

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
rom yüklemerinden sonra cihazı htc yazısında kalanlar ulaşabilirler..çözümü basittir..ücretsiz yardım edilir :D ..öm atmanız yeterlidir..

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
buda sanam müstak olsun :D bak bana 1 sene olcak telefona sadece google play dan bişiler indiriyom başka hiçbişey indirmiyom :D

RACER69

Üye
Arkadaşlar,
Fatih kardeşe özelden yazdım ama belki sizinde bir fikriniz vardır :(((
benim htc one x in bootloader kilidini açtım
Arkasından root yaptım ama sanırım benim android programına uygun değilmiş :(
şimdi telefon devamlı olarak açılıp kapanıyor
ses kısma ve power düğmesiyle menüye ulaşabiliyorum ama
ne yapacağımı bilmiyorum
lütfen yardım :((((((

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Arkadaşlar,
Fatih kardeşe özelden yazdım ama belki sizinde bir fikriniz vardır :(((
benim htc one x in bootloader kilidini açtım
Arkasından root yaptım ama sanırım benim android programına uygun değilmiş :(
şimdi telefon devamlı olarak açılıp kapanıyor
ses kısma ve power düğmesiyle menüye ulaşabiliyorum ama
ne yapacağımı bilmiyorum
lütfen yardım :((((((

hocam içini dışını bızıklayınca ne geçiyor ki elinize. doğal kullanın abi ya benim gibi :D

1 yılı geçti telefonu alalı hala google play apk mania bide maxicepten bişeyler indiririm başka yerden ındırmem romlarla ugrasmam sadece stock rom yani kendi şeylerini kullanır yüklerim. botloader falan kırmam ben. (YEMEZ) :D

Uruloki

Uruloki

Üye
kardeş one x lerde şu soun var mış her rom olmuyor bölge bölge romlar dağıtılıyormuş ben yalnış bölgenin romunu yükledim bu yüzden açılmadı..

Valla bölge bölge rom lar xda da mevcut değil tabi eski jb olanları indirmediysen onda cid numarası lazım

Üst Alt