Hep Beraber Online Oyunumuzu Bulduk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
Hep Beraber Online Oyunumuzu Bulduk
merhaba arkadaslar 2 3 gundur beraber oyun arayisindaydik artik bulduk oyunumuzu bu iyunda ulkemizi temsil ediyoruz ulkemizin bir vatandasiyiz ve savastayiz. Oyunn linki: http://www.erepublik.com Turkiye olursaniz sevinirim bebim adim Afea

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
ve beyin koşarak uzaklaşır :naughty:

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar mobil olacak oyunlar olsun

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
bu oyun mobilden oynanabiliyor arkadaslar

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
tavsiye

MrExpert

MrExpert

Üye
Bırakın böyle saçma sapan şeyleri çocuk musunuz ? Bunlar boş ve gereksiz vakit kaybından başka birşey değil Birde üstelik diğer insanları bunlara başlatmaya çalışıyorsunuz ...

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
Bırakın böyle saçma sapan şeyleri çocuk musunuz ? Bunlar boş ve gereksiz vakit kaybından başka birşey değil Birde üstelik diğer insanları bunlara başlatmaya çalışıyorsunuz ...

ne yapalim sence anlamiyorum bu klavyede bisi var basina gecen en tecrubeli hayatin herseyini yasamis en güçlü kisi felan oluyor anlamiyorum arkadas

burkop

Üye
http://www.erepublik.com/tr/referrer/KOPUZ94 ... oynayacaksanız bu linkten girip kayıt olur musunuz banada yardım etmiş olursunuz oyunda :) hazirandan beri aralıksız oynuyorum.

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
burkop ben onceden kayit olmustum k.b sen linki once atsaydin ordan kayit olurdum oyunda adim Afea bilgin olsun diye dedim

MrExpert

MrExpert

Üye
ne yapalim sence anlamiyorum bu klavyede bisi var basina gecen en tecrubeli hayatin herseyini yasamis en güçlü kisi felan oluyor anlamiyorum arkadas

Ben bu tür oyunları 6 yıl oynadım inan bunu yüzünden derslerim be yaşantım bozuldu asosyal bir insan haline geldim ... 6yıl sonra baktımki elimde ne var bir hiç , Bilgisayarın yapılış amacının ne olduğunu biliyormusun insan hayatını kolaylaştırmak insanları köle yapmak değil , insanlar bu tür oyunların adeta kölesi oluyor... Yaşın kaç bilmiyorum ama 12-15 arasıdır ilerde önüne sınav kağıdını koyduklarında bunu daha iyi anlayacaksın ....

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi

Ben bu tür oyunları 6 yıl oynadım inan bunu yüzünden derslerim be yaşantım bozuldu asosyal bir insan haline geldim ... 6yıl sonra baktımki elimde ne var bir hiç , Bilgisayarın yapılış amacının ne olduğunu biliyormusun insan hayatını kolaylaştırmak insanları köle yapmak değil , insanlar bu tür oyunların adeta kölesi oluyor... Yaşın kaç bilmiyorum ama 12-15 arasıdır ilerde önüne sınav kağıdını koyduklarında bunu daha iyi anlayacaksın ....

17 yasindayim ve bu tur oyunlari bagimli olmak icin degil stress atmak icin oynuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt