sony'den slayer pinball wp store'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sony'den slayer pinball wp store'da

Sony entertainment'ten windowsphone icinyeni ve guzel bir tilt oyunu;slayer pinball

[video]http://www.youtube.com/embed/qQ9f-3QJov4[/video]

• Beğen
Tepkiler: n000k

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler abi yalnız bordun teması korkunç yahu :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
yanliz oyun ucretli ve try secenegi yok. Sony'den de bu beklenirdi zaten. Belki begenmiyecem niye para vermeye mahkum ediyorsun ondan sonra da hack yasak ah bir ciksin unlock beş dakika duran ali kemal ne olsun:ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ahahahaa :D Abi çok dolmuş gördüm seni yalnız :kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ahahahaa :D Abi çok dolmuş gördüm seni yalnız :kop2:

kardeşim biliyorsun oyunla işim olmaz pek ama sirf boyle uygulama yayinlayan kullanici somurme peşindeki firmalara inat yukleyecem bu oyunlari. Ben unlocku sirf root ve tweakler icin istiyorum. Benim işim uygulamalarla:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

kardeşim biliyorsun oyunla işim olmaz pek ama sirf boyle uygulama yayinlayan kullanici somurme peşindeki firmalara inat yukleyecem bu oyunlari. Ben unlocku sirf root ve tweakler icin istiyorum. Benim işim uygulamalarla:D

bugün bizzat gördüm abi zaten biliyorum yani :D İyi olur bu sony gibilere :kıskıs:

acuxx

acuxx

Üye
yanliz oyun ucretli ve try secenegi yok. Sony'den de bu beklenirdi zaten. Belki begenmiyecem niye para vermeye mahkum ediyorsun ondan sonra da hack yasak ah bir ciksin unlock beş dakika duran ali kemal ne olsun:ehe

:d:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
okul yüzünden mi giremeyeceksin Hünkarım somuru:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
m542tf

m542tf

Üye

ne olsun??? :ehe

Ulumem63

Ulumem63

Üye
Ali abi bu unlock romda paralu uygulamalarida bedava yukleyebiliyormuyuz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...