empire total war oynayan var mi

Sponsorlu Bağlantılar

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
empire total war oynayan var mi
trainer ile oynuyorum daha tam çözemedim biri bana anlatsın :)

x-scarface

x-scarface

Üye
o neymiş dur bende bakayım :naughty:

m2sah

m2sah

Üye
He var. Ben rome, medieval ve empire total war serisini yıllarca oynadım ustayım yani.. Noldu da????

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
bende yeni başladım trainer yükledim. Bazı hileleri yapamadim nasıl yapacağım

- - - Eklendi - - -

11 hile var kimisini yapıyorum diğerleri nasıl yapılıyor ne anlama geliyor.

paradox07

paradox07

Üye
Türk insanı olduğunu çok belli ettin ya :ah direk hile :)

x-scarface

x-scarface

Üye
hileyle keyif alınmaz ki :hmmm

m2sah

m2sah

Üye
Valla TW serisine ilk başladığımda hile kullanmaya başlamıştım. 2006 yılında rome total war da hile ile oynuyordum. İnanır mısın tadı tuzu yok hilenin. Yıllardır da hile ile oyun oynamıyorum. Şimdi bile pc mde medieval total war açık oynuyorum. Hileyi unutalı yıllar oldu.

ozakin70

ozakin70

Üye
Gençler hilesiz 5 ay 2 hafta da bitirdim bitirince fark ettimde çok gereksiz bu oyunlar tüm strateji oyunlarından soğudum artık çok gereksiz ler bırakın sizde Bu işleri gencliginizi yaşayın :thumbup:

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
Gençler hilesiz 5 ay 2 hafta da bitirdim bitirince fark ettimde çok gereksiz bu oyunlar tüm strateji oyunlarından soğudum artık çok gereksiz ler bırakın sizde Bu işleri gencliginizi yaşayın :thumbup:

o kadar vakit kaybetmek yerine kullan hileyi 1 saatte bitsin maksat o zaten niye 5 ay uğraşacagim demi :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
ozakin70

ozakin70

Üye

o kadar vakit kaybetmek yerine kullan hileyi 1 saatte bitsin maksat o zaten niye 5 ay uğraşacagim demi :tebessüm:

bebe gibi ne öyle hileymiş :birak:
hiç zevki çıkmaz öyle sonuçta can sıkıntını gidermek için oyunuyon ortada idda da olmadığına göre...
pc oyunlarında(offline) hileye karşıyım ha dersinki online işte o bizim işimiz:oke:

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Hile bence strateji oyunlarında olmaz . Bu yüzden çok küfür yedim ama gene söylüyorum - abi strateji oyununda hile mi olur , kafan mı basmıyor ? Başka forumda adam vardı , m2tw stratejiye bakmaz gir 40.000 florin hilesi geç oyunu diye. Abi saçmalamayın ya . Ne tadı çıkacak . Oyunun hikayesi yok . Dünyayı feth ettin ee . Lan ne güzel oldu mu diyeceksin . Ayrıca bence oyun oyunluktan çıkıyor . Kod yaz, savaş kazan . Kod yaz, savaş kazan . Eee, dur lan eğlenmeyi unuttun ? Parayı biriktirip zorla yaptıgın 300 kişiyle, 500 kişilik orduyu pert etmenin tadı var mı ? Zar zor yerler kazanmanın , İstanbul'u ele geçirmenin, Emevilerle Londra'ya çıkmanın tadı var mı ? Sadece kod yaz ve tıkla yapıyorsunuz sonra oyunu bitirdim diyorsunuz . Ben rtw ve m2tw oynadım, sorun çıkarmasa etw oynayacagım hayırlısıyla milletin konuştuğu konuya bak.

Üst Alt