5800 Güncelleme Bekleyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
5800 Güncelleme Bekleyenler
Arkadaşlar 2 gün önce Nokia'ya mesaj attım 5800 Belle UI ( Kırpılmış Belle ) gelecek mi diye gelen cevap :

"Böyle bir çalışmamız bulunmamaktadır."

Artık böyle bir konu açılmasının faydası yoktur ona göre güncelleme ile ilgili konu açın .

codblackops2

codblackops2

Üye
varmı hala 5800a güncelleme gelecek mi diye konu açan :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuya bakar açarlar artık.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
varmı hala 5800a güncelleme gelecek mi diye konu açan :D

Bence yok :D 5800 kullanan kalmadı doğru düzgün 10 ay önceki s60v5 cfw bölümüne bakıyorum bir de şimdikine bakıyorum herşey çok değişti

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Çoğu kişi s^3 veya Android e geçti bende bu yaz geçeceğim İnşallah büyük ihtimal Windows Phoneye..

DaNq3rB0y2

Üye
belle cfw var at onu tamam

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Ben şahsen Lumia 920 alacağım.

Reexecution

Reexecution

Üye
artık nokia telefon almayacağım.belle user interface direk c++ programlama gerektirir ki bu 128 mb ramli 434 mhz li telefona gerek duyulmaz.

esokmen

esokmen

Üye
Hala guncelleme gelecek.diyen varsa ya da bekleyen teknoloji ile uzaktan yakindan alakasi yoktur ki defalarca acildi bu konu.

izzetbatur

izzetbatur

Üye
Pek şaşırılacak bir şey değil :D

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
:zzz: Zamanında bu telefon 1 numaraydı.

jr_jamis

Üye
Arkadaşlar 2 gün önce Nokia'ya mesaj attım 5800 Belle UI ( Kırpılmış Belle ) gelecek mi diye gelen cevap :

"Böyle bir çalışmamız bulunmamaktadır."

Artık böyle bir konu açılmasının faydası yoktur ona göre güncelleme ile ilgili konu açın .

gardaş enson geçen yıl güncellendi daha fazla güncellemeyi 5800 ın ramının kaldırmıyacağını nokia daha önce açıklamıştı knyu boşuna açmışsın ama yinide ty saa buda sym forumlarından duyrulmuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt