c6-01 kulaklık ve radyo sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 kulaklık ve radyo sorunu
Arkadaşlar Nokia C6-01 Cep telfonuma kulaklık taktığım zaman algılamıyor ama telefon kapalıyken kulaklığı taktığım zaman tekrar açınca kulaklığı görüyor sonra çıkarınca kulaklık takılı gösteriyor sonra kulaklığı çıkarıyorum radyoyu açıyorum radyo kulaklıksız dışarı ses veriyor kulaklıkta sorun yok yardım edebilirmisiniz...

aslanbaris

aslanbaris

Üye
çözümü bulamazsan flash atsan iyi olur

CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu KVK ankara servisine götürdüm verdim kadın bana sıvıya maruz kalmış olabilir dedi ama ben telefonumu kesinlikle suyla temas etmediğini biliyorum bugün verdim bakalım dua edin arkadaşlarda inşaalah bir sıkıntı çıkmasın ..

moonstar90

moonstar90

Üye
Bende de usb kısmında hata oluyordu garantiye vermeden önce herkes sıvı teması dedi ama garantiden usb kısmını değiştirip gönderdiler ücretsiz.Birşey olmaz korkma

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
aynısı benim başıma geldi..kulaklık girişi değişecek serviste

CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür ederim şimdi yani anlamadığım konu arkasını açıyor telefonun sıvıya maruz kalmış çünkü pembeleşmiş diyor anlamadım valla ya inşaalah tamir olur ..

- - - Eklendi - - -

Bende de usb kısmında hata oluyordu garantiye vermeden önce herkes sıvı teması dedi ama garantiden usb kısmını değiştirip gönderdiler ücretsiz.Birşey olmaz korkma

ben kesinlikle sıvı temasında bulnmadım ya zaten bahaneleri hazır yani ..

- - - Eklendi - - -

aynısı benim başıma geldi..kulaklık girişi değişecek serviste

inşaalah abi ..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​sen servise bu şikayet ile bırak ve kulaklık girişini değiştirmelerini söyle.gereğini yaparlar

CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
    Konu Sahibi
Abi Yapmışlar Alttaki Kulaklık Girişi Değişmiş Dediğiniz gibi Yardımlarınz İçin Teşkkürler ...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​güle güle kullan dostum

CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt