Samsung Galaxy S3 Orjinal ROM

Sponsorlu Bağlantılar

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Orjinal ROM
Arkadaşlar merhaba konuyu gerekli yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa kusura bakmayın... android telefon kullanımında deyim yerindeyse acemiyim.. İnternetten araştırmalarım sonucu Galaxy S3 telefonumu rootladım.. Sorum şu Allah kimsenin başına vermesin oldu ki telefonu servise yollama gereksinimi doğdu haliyle root yapınca garanti kapsamından çıkıyor... Sizlerden istediğim garantiyi tekrar aktif hale getirmek için orjinal rom kernel sayaç sıfırlama artık ne lazımsa bu konu altında yüklemem gerektirenleri sizlerin paylaşması çok mu oldum bilmiyorum ama ufak bir ricadır şimdiden k teşekkür ediyorum...

fuathan

Üye
kardeşim benim gio vardı kaç kere cyanogen mod kurdum ve rootluydu telefona bişey oldu sonra telefon bi daha açılmadı rootlu ve cyanogen mod luydu ve o haliyle gönderdim yaptılar geri gönderdiler :)

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim benim gio vardı kaç kere cyanogen mod kurdum ve rootluydu telefona bişey oldu sonra telefon bi daha açılmadı rootlu ve cyanogen mod luydu ve o haliyle gönderdim yaptılar geri gönderdiler :)
valla dostum netten araştırmalarım sonucu odin ve şu isimde bir dosya root için CF-Root-SGS3-v6.3 yükledim telefon rootlandı ama eski haline getirmek için ne yapmam gerek hangi rom yükleyeceğim ve sayacı nasıl sıfırlayacağım [h=3] diye bir pro denedim ama malesef uygulama durdururldu hatası alıyorum yani verim alamadım android sürümüm[/h]

- - - Eklendi - - -

4.0.4 anabant sürümü ise I9300xxlh1

nofear445

Üye
bendee eski haline cevirmek istiyorummmmmmmm yardım edin

YuKa

Üye
kardeş s3 stock rom yükle odin üzerinden 4.0.4 frimware lerini bilg indir odin ile yükle herseyi geri yükler sfırı elde sıfır olarak alırsın iice bi arastır öncewden

pesimist57

Üye
Arkadaşlar merhaba konuyu gerekli yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa kusura bakmayın... android telefon kullanımında deyim yerindeyse acemiyim.. İnternetten araştırmalarım sonucu Galaxy S3 telefonumu rootladım.. Sorum şu Allah kimsenin başına vermesin oldu ki telefonu servise yollama gereksinimi doğdu haliyle root yapınca garanti kapsamından çıkıyor... Sizlerden istediğim garantiyi tekrar aktif hale getirmek için orjinal rom kernel sayaç sıfırlama artık ne lazımsa bu konu altında yüklemem gerektirenleri sizlerin paylaşması çok mu oldum bilmiyorum ama ufak bir ricadır şimdiden k teşekkür ediyorum...

Aynı konudan muzdaribim

Furbey40

Furbey40

Üye
Telefonun dilini ingilizce yaptıktan sonra programını çalıştırın. Türkçe de hata veriyor.

bir şey yok

Üye
süpersu programından root kaldir secegine tikla ve telefonunun duruna bak eger normalse islem tamamdir hepsi bu kadar.

ismailcan1979

Üye
arkadaşım çok teşekkür ederim.telefonumu 12 defa rootladım.sayacı sıfırlamayı bir türlü becerememiştim.dil ayarlarını İngilizce yaptım ve sonunda başardım.tşekkürler

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Ya arkadaşım anlamiyorum ki galaxy s3 yani bu root a ihityacı yok rom yüklemeye de gerek yok bence herşeyi dört dörtlük :)

cawoo

Üye

google samsung galaxy s3 orjinal roma donus yaz il cikan siteye tikla (url yazilmasina izin verilmediginden yazamiyorum adresi)buradan stock romu indir , odin in son versiyonu ile telefonuna yukle bu kadar, yukleme su sekilde : telefonunu download moduna aliyorsun indirdigin stock romu rarda cikariyorsun tek parca tar ise odindeki pda kismina eger diger parcalar var ise gerekli kisimlara koyuyorsun, telefonunu bagliyorsun download modda pc ye sonra start diyip islemin bitmesini bekliyorsun. islem bittikten sonra telefon buyuk ihtimalle acilmaz. bataryayi cikarip tekrarda guc+ses+menu ye basip recovery moda geliyorsun wipe factory reset ve digerleri yapip tekrar aciyorsun bukadar. sonradan kiesle son surume yukseltebilirsin ;)

Üst Alt