Yasamaktan bile biktim artik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Yasamaktan bile biktim artik
Konu silindi

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

x-scarface

x-scarface

Üye
devletimiz sağolsun :off:
böyle adaletsiz işte.

aleranol

aleranol

Üye
Hangi üniversiteyi bitirdiğini bilmiyorum yada hangi şehirde olduğunu. Eğer bilseydim mesela ankarada olsan ostimde kızılayda ulusta mutlaka biryerler vardır derdim ama :/
işinde zor be abicim allahtan umudunu kesme derim.

rsm39

rsm39

Üye
seni cok iyi anlıyorum.ben turizmi bitirdikten sonra otelde komi,barista olarak 2 sene calistim.garson olarak 1 sene taksimde otelde calistim.okulda anlatılanlarla is hayatının alakası yok.otelde f&b müdürü dahil lise mezunu.dayın olmadıgı zaman sürünmekten baska yol yok.

zombaka

zombaka

Üye
bende sürünüyorum ben 1 ay boyunca sabah 7 akşam 11 çalıştım 600 lira maaşla bazende gece 3 e kadar mesai yaptım yemek benden mesai ücreti yok

время

время

Üye
Üniversitede hangi bölümü bitirdiniz.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Hayat kolay değil işte, ama tüm bunlara rağmen yaşamak en büyük güçtür.

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Nasil degistirecegim

x-scarface

x-scarface

Üye
mesajının altında düzenle var ordan:oke:

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Hangi üniversiteyi bitirdiğini bilmiyorum yada hangi şehirde olduğunu. Eğer bilseydim mesela ankarada olsan ostimde kızılayda ulusta mutlaka biryerler vardır derdim ama :/
işinde zor be abicim allahtan umudunu kesme derim.

izmir deyim turizm isletmeciligi lisans

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Tuh Ya .. Turkiye Torpil Ile Mi Isci Aliyorr .. Emek Saygisi Yok Muu .?

Yazik .. Cok Yazikkk ..

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Burası Türkiye...

Jomolocco

Jomolocco

Üye
simdi kizma ama turizm isletmeciligi nin onu kapali zaten yani ne yapacaksin senin yapabilcegin tatil koylerinde yada turistik bolgelerde is aramak ingilizcen vardir umarim
yoksa unut o isi

gercekler acidir kardesim.
Pembe dunyada yasamiyoruz

anılbaran

anılbaran

Üye
seni anlıyorum dostum .Allah hepimize sabır versin herkesin derdi başka ben de çok yaşadım sorunlar hala da yaşıyorum 1 örnek vereyim mesela 3 sene okul okudum 2 senesini saymadılar elden bişi gelmiyo ki kendimi çekmece de ki 6 patlar la vursam sonuç aynı hep magduruz

AHMED...

AHMED...

Üye
adaletsiz dünya mücadeleden başka şansımız yok sabır edeceğiz dua edeceğiz.Anılbaran arkadaşımızin son cümlesine katılıyorum.

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
simdi kizma ama turizm isletmeciligi nin onu kapali zaten yani ne yapacaksin senin yapabilcegin tatil koylerinde yada turistik bolgelerde is aramak ingilizcen vardir umarim
yoksa unut o isi

gercekler acidir kardesim.
Pembe dunyada yasamiyoruz

meslek lisesi sinavlarina girdim fena puan almadim babamda zorla turizm meslek lisesine gonderdi ben liseye giderken meslek liseleri sadece kendi bransini sececek diye bir uygulama cikti mecburen turizm lisansa gittim bende icki sigara yok firlamalikta yok yazlik kesimlere is basvurusuna otele gidiyorum cogu bana direk bunlari soruyor yok diyorum ozaman sen benim isime yaramazsin bize firlama olacak icecen s..... musteriyi otelde tutacak adam lazim musteri parayi disarda harcamayacak bize oyle adam lazim gule gule diyorlar

besim.farhan

besim.farhan

Üye
ümidini kesme..

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Arkadaslar derdimi kimselere anlatamiyorum o yuzden burda anlatmak istedim ben 4 yillik universite mezunuyum okul hayatim boyunca inek gibi ders calistim okulu 3. Lukle bitirdim askerden geldikten sonra bir yil bosta gezdim sonra asgari ucretle garsonluk buldum 3 sene calistim ama anamdan emdigim sutu burnumdan getirdikleri icin 2 ay once istifa ettim iki aydir bostayim gecen hafta liseden tanidigim bir kizi gordum nerde calisiyorsun dedim bir bankada mudurun asistaniyim dedi sen hangi universiteyi bitirdin dedim lise mezunuyum torpilim saglam dedi dunde benimle birlikte garsonluk yapan bir arkadasi gordum oda lise mezunu torpille bankaya girmis yine mahalleden ilkokul mezunu birisi torpille belediyede calisiyor bende gittim benide copcu olarakta olsa alin diye yalvardim bana kpss yi gosterdiler dahasi annemgil evlen artik dediler kiz istediler kiz bile vermediler buda yetmezmis gibi bes dakika once teyzeminoglu aradi benimle dalga gecti hala evde yatiyormusun yata yata bi taraflarini buyuttun bir kiz bulamadin tv ye cik orda ara vb. Gulerek dalga gecerek verdi veristirdi adam ilkokul mezunu ama babasinin isyerini isletiyor yani bayaaa bir zengin mahallemizdeki deli bile benimle dalga geciyor yasamaktan bile biktim artik haram olmasa icecem bir kutu uyku hapi kurtulacam biktim biktim biktiiiimmmmmmm!!!!!
Est De kardeşim.. İllaki Bulunur :Bir Çaresi Birgün Öyle Birşey Olur ki Bakarsın Bir Anda Oluvermiş..
Sen Sanarsınki Torpilliler İy imi Halt Etmişler..Hak Yediler onlar Kardeş Hak Yediler.. Özenme Derim onlara..
İllaki Bulunur Bir Çare..Hem Bıktım Deme Dahada Bıkarsın Hayattan..

- - - Eklendi - - -

Allah Sabır Versin ..
Allah Yardımcın Olsun Kardeşim..

zaza

zaza

Üye
Torpilde bir yere kadar beyler gormedikleriniz var :) sadece kafanizi calistirin Allah kismeti her zaman yollar herseye basi buyruk karsi cikacaginiza acaba tek basima olsam neler yaparim diye dusunun hayat kolay degil hele turkiye cikilmaz bir bataklik. Kimse kolay kolay ac kalmiyor yinede sukredin. Kafanizda bir cati internete verecek paraniz var bence biraz daha sakin olun karniniz doysun yeter varlik en buyuk beladir kimseye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt