Paranoid Android (cm10 jb) süper bişey ! :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Paranoid Android (cm10 jb) süper bişey ! :)
Eski versiyonlari cok yavasti stabillik 0 di. Son surum resmen ucuyor. En cokta menu acilis hizina + kilit acilis hizina + browserde maxicepin masaustu gorunumunde bile super performansta calismasi + klavyenin kolaylihi ve hizi + ayarlar bolumunun yag gibi calismasini begendim. Yani aslinda kome bayildim. En asik oldugum kisim browseri. Super bisey ya :D uygulamalari acinca durum cubuguda kaliyodu artik onunda kapayabliliyoz ve paranoiddeki bkr cok eksiklik kapatilmis + ek ozellikler getirilmis. Ustelil bunlarin hepsi 1 ghz hizinda :yuru

Tek sorunum kaldı swap :zzz:

PriZm

PriZm

Üye
birde ben 1428 mhz de kullanıyorum performance governor'ında :D + swap var birde :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Sizin konularınızda bu smiley eksik olmuyor: :zzz: Herneyse Paranoid Android çok güzel rom en azından CM9'dan daha hızlı olduğunu söyliyebilirim. Benchmark puanıda gösteriyor zaten :)

PriZm

PriZm

Üye
Sizin konularınızda bu smiley eksik olmuyor: :zzz: Herneyse Paranoid Android çok güzel rom en azından CM9'dan daha hızlı olduğunu söyliyebilirim. Benchmark puanıda gösteriyor zaten :)
yarışa biri daha katılıyor galiba :D :zzz:

Black

Black

Üye
bende tablet ile geliyim isterseniz :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Yemin et :aha:

- - - Eklendi - - -

Daha buna alismadan yenisi geldi :D

Yarin pcyi aliom ozmn adam akilli bi temizlik yapacam telefonda. Hersey her yerde yeminnen :D

Black

Black

Üye

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Haci live ocsiz 1.4 ghz : antutu 3942

Live oc %110 1.4ghz : antutu 3420

:zzz:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Biri bana link atsında bende yükleyim şunu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt