cyanogenMod 10 son durum hakkında bilgili olan ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
cyanogenMod 10 son durum hakkında bilgili olan ?
Arkadaşlar CM9.1 kullanıyorum Neo V t efonumda ve gayet memnunum ancak performans artışı konusunda JB hakkında olumlu yorumları okuduğumdan CM10 a geçmeyi düşünüyorum.

Anc CM10 ne durumda bilmiyorum yabancı dilim olmadığından da bilgi alamıyorum.En son Wifi , kamera vs çalışmıyordu yüklememiştim aradan uzun zaman geçti bu sorunlar çözüldü mü ?
Şuan ki güncel sürümün son hali hakkında bilgisi olan bir arkadaş paylaşırsa sevinirim

TheMadness

TheMadness

Üye
Cm9.1 iyi şimdilik.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Xperia cihazlar için Cyanogenmod 10 var fakat kamera çalışmıyor buna ek olarakta internetten video izlenmiyor. Ama cyanogenmod 9 dan hızlı benchmark testleri en azından öyle söylüyor.(Ne kadar doğru bilemem). Gelelim neden internetten video izlenmiyor çünkü galeri çalışmıyor. Ben böyle düşünüyorum. Kamera sorunu çözebiliyorum ama bu sorunu çözemedim çözünce forumda paylaşırım zaten :)

cukuleaks

Üye
Cm10 yuklemistim stabillik vasattı hemen cm9 kurdum. Aradan 1 ay gecti cm10 2.16 surumu kurdum her yonden ucuyor 1ghz calismasina ragmen en ufak takilma donma yok. Gonul rahatligiyla kurun derim (paranoid android)

PriZm

PriZm

Üye
ParanoidAndroid 4Ever :D adamlar Cm10 tabanını hiç bozmadan performansını yükseltiyorlar + ek özellikler ekliyorlar :) Hybrid Tablet mod gibi :)

cukuleaks

Üye
ParanoidAndroid 4Ever :D adamlar Cm10 tabanını hiç bozmadan performansını yükseltiyorlar + ek özellikler ekliyorlar :) Hybrid Tablet mod gibi :)

Hacı 1 ay once stabilite vasatti paranoidde. Dun yukledim 2.16 yi yeni versiyonu , ucuyor ne diyim :D

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
arkadaşlar arc s ime paranoidandroidi yükleyemedim ya lupus jb kernel v2 yi atıyorum wipe all yapıyorum romu atarken hata veriyo

cukuleaks

Üye
arkadaşlar arc s ime paranoidandroidi yükleyemedim ya lupus jb kernel v2 yi atıyorum wipe all yapıyorum romu atarken hata veriyo

Baska modelin romudur veya clockword menu desteklemiyordur. Rom managerden recovery menuyu son surume yukselt rom dogru romsa yuklemeye calis :oke:

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye

Baska modelin romudur veya clockword menu desteklemiyordur. Rom managerden recovery menuyu son surume yukselt rom dogru romsa yuklemeye calis :oke:

rom doğru bide lupus kernel v7 ile deniycem :D muhtemelen cwm desteklemiyodu ama o kerneli atınca bozuluyo cwm v7 kernele geçince düzeliyo cwm

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
rom doğru bide lupus kernel v7 ile deniycem :D muhtemelen cwm desteklemiyodu ama o kerneli atınca bozuluyo cwm v7 kernele geçince düzeliyo cwm

Vermemesi lazım lupus ile paronoind android uyumlu tabi jb versiyonu zaten onu kullanıyorsun ben denedim çalışıyordu

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
aaa oldu :D lupus kernel v7 ile oldu :D

- - - Eklendi - - -

yok ya lupus jb kernel v2 ile hata alıyordum

- - - Eklendi - - -

pff yanlış alarm boot animasyonundan sonra reset atıyor

- - - Eklendi - - -

romu yükledikten sonra tekrar v7 yi flaşladım açılıyo ne biçim sistem bu ya

- - - Eklendi - - -

cyanogen boot animationdan sonra reset atıyor yaa of deli oldum

barann79

Üye
Bendede Holo-Neo-ms6(ics 4.0.4 versiyonuna denk gelen rom) vardı üzerine CM10 u yükledim dediğin gibi kamera ve wifi çalışmadı, daha sonra tekrar halo-neo ms6 romunu kurup bu defa üzerine aokp_hallon-ota-eng.kxp_build4 (android 4.1.1) romunu (öncesinde kerneli flashlayıp) yükledim ve süper oldu,hem görselliği hemde hızı çok iyi. kamera ve wifi dahil herşey çalışıyor kardeşim. dediğim romları xda sitesindeki neo formunda bulabilirsin.
Not: aokp_hallon-ota-eng.kxp_build4 ile gelen nova launcher yerine apex launceri kurdum :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arkadaşlar xperia neo v kullanıyorum bu romu nerden bulabilirim. Bu arada rom yüklerken installation aborted hatası alıyorum

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
cm10 u bugün bir galaxy s e kurdum sonuç mükemmel yok böyle bi stabillik ve güzellik.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
derslere çalıştığım için çok uğraşmıyorum ama kurban bayramında deneyeceğim mutlaka :)

Iresco

Üye
arkadaslar bende cm10 kurmak istiyorum fakat bu konularda en iyi deneyimim flashtool ile eski surume donmek :) . Istanbul bahcelievler taraflarinda oturup bana yardimci olucak bir allahin kulu ariyorum :) aslinda kendim ugrasip yapardimda 2. Defa sinava hazirlaniyorum . O yuzden cok vaktim yok.

- - - Eklendi - - -

bu arada xperia neo v kullaniyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt