Nokia Screen Reader 1.3.2 - Signed - Nokia - Belle Refresh - FP1 - FP2

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Screen Reader 1.3.2 - Signed - Nokia - Belle Refresh - FP1 - FP2
Nokia Ekran Okuyucu görme engelli ve aynı zamanda akıllı telefon hakkında ek sesli yardım istiyorum genel kullanıcılar için insanlar için ücretsiz bir ekran okuyucu. Bu popüler Mobil SPEAK uygulama basitleştirilmiş bir sürümüdür. Ekranda görüntülenen bilgiler telefonun TTS sesleri dahili kullanarak hoparlör veya kulaklık ile konuşulur. Uygulama yalnızca belirli telefon modellerinde kuracaktır. S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumlu

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mert gsm, huseyn193, jatvalca ve 1 kişi daha

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
jatvalca

jatvalca

Üye
güzel ve kullanışlı bir pro
harcanan emek için teşekkürler

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkür ederim :)

• Beğen
doctorrr

doctorrr

Üye
güzel harikulade yararlı bi' paylaşım :alkis teşkürler bu arada :tebessüm:

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
tarxhn

tarxhn

Üye
muhakkak birilerine yarar saolasın

• Beğen
Asteroid9

Asteroid9

Üye
:tşk:

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

mirza42

Üye
yüklenemedi diyor. Çalışan varsa süper olacak.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
telefonumu bozdu Bu program ya :@ format atmak zorunda kaldım.. Nokia c7 telim.. Ne yaptıysam düzelmesi.. Format attım herşey silindi..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
telefonumu bozdu Bu program ya :@ format atmak zorunda kaldım.. Nokia c7 telim.. Ne yaptıysam düzelmesi.. Format attım herşey silindi..
Program yüklemede böyle bir şikayet gelmemiş gördüğüm kadarıyla. :hmmm

• Beğen
DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
biz yalaNmi söylüyoz.. Tel dondu.. Kaç kere açıp kapattım, batarya çıkardım.. Proyu kapatmaya çalıştım Dokunmatik tutmadı kapatamadım.. En son format atmak zorunda kaldım.... Bu pro Bu siteden silinmesi gerek....!
Program yüklemede böyle bir şikayet gelmemiş gördüğüm kadarıyla. :hmmm
biz yalaNmi söylüyoz.. Tel dondu.. Kaç kere açıp kapattım, batarya çıkardım.. Proyu kapatmaya çalıştım Dokunmatik tutmadı kapatamadım.. En son format atmak zorunda kaldım.... Bu pro Bu siteden silinmesi gerek....!

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Arkadaşım size yalan söylediğiniz konusunda hitap varmı ? uygulamayı S^3 kullandığım zamanlarda aynı işletim sistemlerinde denedim ve denendi.Bu forumda yüklediğiniz dosyalarda olaşabilecek tüm yükümlülük size aittir.Bizler zaten elimizden geldiğince denetime alıyoruz zira sıkıntılı bir durumda konu kilitlenir.Uslubunuza dikkat edin

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
ben şimdi kontrol için yükledim hiçbir sıkıntı yok üstelik hafıza kartına yüklemiş olsan hafıza kartını çıkarıp da silebilir din @DJ_KAFADAR

üstelik yüklemiş olduğun dosya sorumluluğu kişinin kendisine aittir ve 100 kişi indirmiş de bi sorun sende

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler @asigsasi :oke:

• Beğen

Üst Alt