Küçük Akıllı Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Küçük Akıllı Telefon
İyi forumlar arkadaşlar öğrenci ve boyum biraz kısa oldugu için cebimde telefon kullanmakta zorlanıyorum.Güncel oyunları programları çalıştıracak fakat küçük bir telefon arıyorum sgs 3,note 2 gibi telefonları kağıttan kesip boyutlarına göre elimde kullanmayı denedim birçok teknolojik mağazadada denedim ama çözüm bulamadım :D

Not: İphone 4s küçüktür yeterlidir fakat android zevkini tatmak istiyorum.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Htc one S e bakabilirsin 4.3 eğer boyutu sorun olmayacaksa htc one x e bak derim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sonyericson xperia serisine bak fazla buyuk olmayan ve islemci ozellikleri iyi teledonlar var

mcnpl4

mcnpl4

Üye
pek bilmem asiri kucuk dersen xperia mini var ama 1ghz islemci 512ram cogu markada cihaz kuculdukce islemci ram de dusuyo sony boyle yapmamis. neo v xperia u ama hepsini bulamayabilirsin ben sadece 2011de uretilenleri biliyorum bunlar piyasada kalmamis olabilir. sitesine bak bulursun kendine gore. tasarimlari ve kameralari da iyi. ayrica samaung gibi ic saatte sarj olmuyolar. ben cok sikinti cekiyorum bu konuda

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
pek bilmem asiri kucuk dersen xperia mini var ama 1ghz islemci 512ram cogu markada cihaz kuculdukce islemci ram de dusuyo sony boyle yapmamis. neo v xperia u ama hepsini bulamayabilirsin ben sadece 2011de uretilenleri biliyorum bunlar piyasada kalmamis olabilir. sitesine bak bulursun kendine gore. tasarimlari ve kameralari da iyi. ayrica samaung gibi ic saatte sarj olmuyolar. ben cok sikinti cekiyorum bu konuda

Bu telefonları biliyorum fakat orta segment telefonlar yani çoğu yeni oyunu kaldırmazlar daha yeni bir telefon arıyorum.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ust segmentlerde de kucuk ekran olmuyo ama. ben kucuk ve islemcisi iyi diye soyledim. dedigim telefonlar cogu oyunu calistirabiliyo ayrica. sadece mini fazla kucuk. arc s olabilir. yine de hayir dersen htc one s

foreverthe

foreverthe

Üye
Bence One X ya da S3 al. İlk başta çoook büyük gelicek ama zamanla alışıcaksın ve hoşuna gitceğinden eminim :)

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
ust segmentlerde de kucuk ekran olmuyo ama. ben kucuk ve islemcisi iyi diye soyledim. dedigim telefonlar cogu oyunu calistirabiliyo ayrica. sadece mini fazla kucuk. arc s olabilir. yine de hayir dersen htc one s

arc s eski bir telefon güncelleme alamaz diye düşünüyorum zor.HTC ONE S bakacağım ama daha başka telefon var mıdır acaba :?

- - - Eklendi - - -

Bence One X ya da S3 al. İlk başta çoook büyük gelicek ama zamanla alışıcaksın ve hoşuna gitceğinden eminim :)

Okulda mesajlaşacağım için öğretmenin farketmemesi gerekiyor onun içinde küçük bir telefon lazım ve sınıfta arkadaşlarımdan gördüğüm gibi her tahtaya kalktıgımda hoca cebinde ki ne sorusana yakalanmamam lazım coğu hoca kontrol edip alıyor.

aleranol

aleranol

Üye
Bu telefonları biliyorum fakat orta segment telefonlar yani çoğu yeni oyunu kaldırmazlar daha yeni bir telefon arıyorum.

4.3inç senin için oldukça ideal sanırsam. Bu boydaki en iyi cihaz ise htc one s dir. Bu veya bından daha büyük ve daha iyi özelliklerde hiçbirşey yok. Htc one x note2 s3 ayaeında bir cihaz. Hertürlü hd oyunu önümüzdeki 1.5 yıl kasmadan oynarsın. Belki 1.5yıl sonra çok aşırı şeyler çıkar ne bilim 5gb boyutlu oyunlar falan belki o zaman sorun olur.:zuhaha: htc one s e bak sonra bana pm atabilirsin her halükarda yardımcı olurum. Ayrıca sony nin telefonlaeından uzak dur kalite ve performanstan uzak telefonlar üretiyor sony son zamanlar özelliklede. Hepsi benzer ve gereksiz. Nasıl vaio lar düşük donanımla coşuyor da bunlar coşmuyo bilmiyorum ama sonyden telefonda uzak dur.

bigmod

Üye
    Konu Sahibi

4.3inç senin için oldukça ideal sanırsam. Bu boydaki en iyi cihaz ise htc one s dir. Bu veya bından daha büyük ve daha iyi özelliklerde hiçbirşey yok. Htc one x note2 s3 ayaeında bir cihaz. Hertürlü hd oyunu önümüzdeki 1.5 yıl kasmadan oynarsın. Belki 1.5yıl sonra çok aşırı şeyler çıkar ne bilim 5gb boyutlu oyunlar falan belki o zaman sorun olur.:zuhaha: htc one s e bak sonra bana pm atabilirsin her halükarda yardımcı olurum. Ayrıca sony nin telefonlaeından uzak dur kalite ve performanstan uzak telefonlar üretiyor sony son zamanlar özelliklede. Hepsi benzer ve gereksiz. Nasıl vaio lar düşük donanımla coşuyor da bunlar coşmuyo bilmiyorum ama sonyden telefonda uzak dur.

Teşekkürler,desteğiniz için ayrı teşekkürler one s araştıracağım en büyük aday şu an :D

aleranol

aleranol

Üye
arc s eski bir telefon güncelleme alamaz diye düşünüyorum zor.HTC ONE S bakacağım ama daha başka telefon var mıdır acaba :?

- - - Eklendi - - -

Okulda mesajlaşacağım için öğretmenin farketmemesi gerekiyor onun içinde küçük bir telefon lazım ve sınıfta arkadaşlarımdan gördüğüm gibi her tahtaya kalktıgımda hoca cebinde ki ne sorusana yakalanmamam lazım coğu hoca kontrol edip alıyor.

derste mesaj atmak içi one s az çok uygundur ama ağırlıklı olarak oyun ve internet üzerine kurulu bir cihaz one s.

bigmod

Üye
    Konu Sahibi

derste mesaj atmak içi one s az çok uygundur ama ağırlıklı olarak oyun ve internet üzerine kurulu bir cihaz one s.

Oyun ve internet var fakat derstede kullanım olacağı için öyle dedim.

aleranol

aleranol

Üye
kafana takılanmbirşey olursa pm at cevaplarım.

Symbianize

Symbianize

Üye
O degilde 0.5 inch buyuk oluncami farkedio hoca

aleranol

aleranol

Üye
O degilde 0.5 inch buyuk oluncami farkedio hoca

1santimetreden fazla oluyor. O zaman one s ile s3 arasında 0.5 fark var ama fark edilmiyor. Note ile s3arasında 0.5 fark var fark edilmiyor. Böyle gidersek varya arkadaş plazma+kasa taşıyacak :zuhaha::kop::kop2::kop::zuhaha:
şaka maka cidden fark ediyor.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
One x 4.7 büyük biraz fakat one s 4.3 iyiymiş güncel oyunları çalıştırır mı ?

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler model olarak hangi modeli tavsiye edersiniz ?

One S herşeyi çalıştiriyor kullanıyorum şu an 1,5 ghz hız ,1 gb ram ,çift çekirdek işlemci tek sorun fazla ısınması ama ben çözüm olarak sert plastik kilif aldım :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt