Kabız Civciv ceza almadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Kabız Civciv ceza almadı
hadi kutlayalım :disko:

oğuzhan revengeful'a esprili konu açtı ancak bu yetişkin moderatörümüz anlayışlı olduğundan ve sadece konu silindi hadi kutlayalım :naughty:

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
:smdance:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kutlayalım ama konu neydi? :hmmm

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben olsam konuyu silmezdim bende katılıp eğlenirdim :zzz:

maxirabit

maxirabit

Üye

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:kop:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konu dışı ahalisinden birisini bu konuda uyarmıştım. Hepinize genel olarak söylüyorum, Mert ile samimiyetiniz yoksa, açmış olduğunuz konulardan rahatsız olduğunu size söylüyor ve sizde bunu yapmaya devam ediyorsanız, bu artık şaka değil dalga geçmek olur. Bir başka forum üyesiyle dalga geçmenize müsade edemeyiz. Mert'in yönetici olması sebebiyle onunla dalga geçilmesi, yönetime hakaret olarak algılanabilir. Yönetime hakaretin ne ile sonuçlandığını da biliyorsunuzdur sanırım :naughty:

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:zzz:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:gul:

doctorrr

doctorrr

Üye
erol beeeey :halay3:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
vuu

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
özür dilerim

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
deneme

- - - Eklendi - - -

oha

anılbaran

anılbaran

Üye
Konu dışı ahalisinden birisini bu konuda uyarmıştım. Hepinize genel olarak söylüyorum, Mert ile samimiyetiniz yoksa, açmış olduğunuz konulardan rahatsız olduğunu size söylüyor ve sizde bunu yapmaya devam ediyorsanız, bu artık şaka değil dalga geçmek olur. Bir başka forum üyesiyle dalga geçmenize müsade edemeyiz. Mert'in yönetici olması sebebiyle onunla dalga geçilmesi, yönetime hakaret olarak algılanabilir. Yönetime hakaretin ne ile sonuçlandığını da biliyorsunuzdur sanırım :naughty:

:alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt