WhatsApp Messenger v2.8.4

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Messenger v2.8.4
AppStore Bilgileri

<<< Linkler >>>

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar ve lega66

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
eyvallah abicim :tşk:

- - - Eklendi - - -

abicim şimdi uygulamayı yükledim ifilede üstüne tıklıyorum birlikte aç menüsünde hangisini seçmem lazım yüklemek için

SilentOne

SilentOne

Üye
ios 6 geldi jb gitti bari indirem 3gs mime :D

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

abicim şimdi uygulamayı yükledim ifilede üstüne tıklıyorum birlikte aç menüsünde hangisini seçmem lazım yüklemek için

Bilemiyorum ama slintone bilir belki :)

SilentOne

SilentOne

Üye

- - - Eklendi - - -

hacım şimdi bende onun uzerinde çalısıyom daha beceremedim walla galiba jailbreak istiyor dur hele çozersem anlatırım sana ben

hacker_ceset

Üye
İFile ile dosyayi kopyala , kes installous'un download klasörünün icine yapistir gir installousa downloaddan yukle

rames13

Üye
WhatsApp'ı indiriyorum atıyorum İtunes'e WhatsApp uygulaması 'İphone' adlı İphone yüklenemedi beklenmedik bir hata oluştu diyor ne yapmalıyım ? .. İphone 3GS 16 gb ios 4.1 jb li

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici

hacım şimdi bende onun uzerinde çalısıyom daha beceremedim walla galiba jailbreak istiyor dur hele çozersem anlatırım sana ben

eyvallah kardeş bu sorunu kesinlikle çözmek lazım merakla bekliyoruz

burakicyar

Üye
Çok teşekkürler, Eline sağlık.

laz531

Üye
whats app yüklenemedi hatası geliyor arkadaşlar nedir bu acaba

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
whats app yüklenemedi hatası geliyor arkadaşlar nedir bu acaba

Boşuna yüklemeye çalışma eski versiyonlu whatsapp yüklesen bile programın eski olduğu uyarısı gelecektir en son sürüm olan v2.8.7yi yüklemelisin :oke: