oupeng browser ile internet keyfi.gir bi bak:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
oupeng browser ile internet keyfi.gir bi bak:)
konuyu tam olarak nereye açacağımı ve başlığa ne yazacağımı kestiremedim,o yüzden kusura bakmayın.
Hattım vodafone ve cepnet250 kullanıyorum normalde.önceden de eskisini kullanıyordum ve bakiyede yeterli tl olmadığında doğal olarak paket yenilenmiyordu ama işin ilginç tarafı(belki de paket üyeliğimi iptal etmedigimden,bilemiyorum)vodafone normal şekilde internete bağlatmıyordu beni.uzun zamandır opera mobile kullanıyordum ama telefonu hackledikten sonra(yaklaşık birkaç ay)oupeng kullanmaya başladım.paket son kez biteli 2 haftaya yaklaşıyor ve ben bir şey farkettim.telefonda internetle alakası bulunan hiçbir uygulama interneti kullanamıyor(whatsapp mesaj alıp göndermiyor,tarayıcı sayfaları açmıyor(opera mobile dahil))ama oupeng vodafone u iplemediğinden midir bilmem ama kütür kütür vodafoneun normal sunduğu hızı bana sunuyor.önce tl gider dedim çünkü 3 küsür lira vardı.sonra baktım gitmiyo logaritmik bir şekilde asılmaya başladım:)yaklaşık 1 haftadır 100 mb ı çok rahat geçmiştir ve giden para sıfır.başka şeylerden de gitmese anlarım ama konuşma ücretini falan da alıyor.bende durum böyle,belki sizde de olur diye belirtmek istedim.çünkü normal hızla download zevki süper:)ama para giderse mesuliyet kabul etmem ona göre:)önce bi facebooka falan girin çıkın deneyin gidiyor mu diye.

Metin MF

Metin MF

Üye
çok ilginç :allalla:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
modlanmıştır senin kullandığın nereden indirdin

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
modlanmıştır senin kullandığın nereden indirdin

hatırlamıyorum ama dosya adında by kersus yazıyor.sen modladın galiba.ama ben pek bu mod işinden falan anlamam.sonuçta benim durum şu an sakat mı pek de anlamadım doğrusu:)

Mert045

Mert045

Üye
hatırlamıyorum ama dosya adında by kersus yazıyor.sen modladın galiba.ama ben pek bu mod işinden falan anlamam.sonuçta benim durum şu an sakat mı pek de anlamadım doğrusu:)

Sezer abinin modu :)

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
bi sakatlık olmaz kardeş bedava kullanabilirsin

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
zaten kullanıyorum da bilmiyorum başka kullanan var mı diye merak ve bilgilendirme amaçlı açtım konuyu.bu mod nasıl bişey ki diğerlerine vodafone izin vermezken bu bağlanıyor acaba??üstelik tek kuruş gitmeden.hâlâ aklımı kurcalasa da bağlanmadan da edemiyorum:D

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
serverı falan düzenliyoz işte.opera minide de oluyo aynı olay ve kullanan binlerce kişi vardır emin ol :)

ByKatre

ByKatre

Üye
oupeng atar misiniz

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
forumda o konularla ilgili link paylaşımı yasak

keskin1996

Üye
al bu siteye gir icerik.wap.gs

larten123

larten123

Üye
onu kerasus modlamış ben de kullanıyorum o bedava:oke:

Mücahit G

Mücahit G

Üye
H.andler ve mod'un link paylaşımı yasak. Yoksa hiçkimse internete para vermez. Bende bedava kullanıyorum. Hem Oupeng Browser hem Opera Mini 7 Hemde Opera Mini Next var bende :D

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Çok kötü bu usta k.bakmada emeğe saygı sağol yinede.Ayrıca Türkçe değil bu çince veya japonca program :oku

altun5050

Üye
konuyu tam olarak nereye açacağımı ve başlığa ne yazacağımı kestiremedim,o yüzden kusura bakmayın.
Hattım vodafone ve cepnet250 kullanıyorum normalde.önceden de eskisini kullanıyordum ve bakiyede yeterli tl olmadığında doğal olarak paket yenilenmiyordu ama işin ilginç tarafı(belki de paket üyeliğimi iptal etmedigimden,bilemiyorum)vodafone normal şekilde internete bağlatmıyordu beni.uzun zamandır opera mobile kullanıyordum ama telefonu hackledikten sonra(yaklaşık birkaç ay)oupeng kullanmaya başladım.paket son kez biteli 2 haftaya yaklaşıyor ve ben bir şey farkettim.telefonda internetle alakası bulunan hiçbir uygulama interneti kullanamıyor(whatsapp mesaj alıp göndermiyor,tarayıcı sayfaları açmıyor(opera mobile dahil))ama oupeng vodafone u iplemediğinden midir bilmem ama kütür kütür vodafoneun normal sunduğu hızı bana sunuyor.önce tl gider dedim çünkü 3 küsür lira vardı.sonra baktım gitmiyo logaritmik bir şekilde asılmaya başladım:)yaklaşık 1 haftadır 100 mb ı çok rahat geçmiştir ve giden para sıfır.başka şeylerden de gitmese anlarım ama konuşma ücretini falan da alıyor.bende durum böyle,belki sizde de olur diye belirtmek istedim.çünkü normal hızla download zevki süper:)ama para giderse mesuliyet kabul etmem ona göre:)önce bi facebooka falan girin çıkın deneyin gidiyor mu diye.

tesekurler

mantex

Üye
bendE modlarım isteyen warmı?

soldier_25

Üye
opera mini next i modlasan hocam süper olur :)

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
bende 1.5 aydır opera mini android internetini kullanıyorum. ayıptır söylemesi mobilespeedtest.com dan hiz testi yapiorum. 3900 fln çikiyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt