havalı silah hobisi olanlar

Sponsorlu Bağlantılar

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
havalı silah hobisi olanlar
arkadaşlar cep telefonu pc derken artık en büyük hobim havalı silahlar sitemizde varsa havalı silah tutkunları bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: balyoz61 ve klimeraa

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar ben havalı tufeklere ve atıcılığa merak sardım bu aralar.
Bu işten anlayan varsa yardımlarını bekliyorum. bütçem kısıtlı, 150-200 lira falan ayırabilirim. Bu fiyat aralığında iyi bir tüfek alabilirmiyim. Aradığım özellikler;
etkili menzili fazla olsun en az 50 metre. Tepme fazla olmasın, mermi tam hedefe gidebilsin.Yani nokta atışı yapılabilsin.Dürbünü olsun ve sağlam olsun hemen bozulmasın. internetten araştırdım ve şu modeller var aklımda
hatsan mod 125
hatsan mod 95
hatsan mod 75
hatsan mod 95 sas
kral magnum

bunlardan hangisi daha uygun fiyata olur yada başka tavsiye edebilirmisiniz?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Benim de silah hobim var.
Hele ki şöyle afili, havalı ise...

maxirabit

maxirabit

Üye
Ruhsatlı var yanımda taşıyorum:)

geceyry

Üye
benim yurt dışından getirdiğim .havali tüfeğim var. Şimdide kardeşime hatsan mod 125 alacağım. Eğer ucuza iyi birşey diyorsaniZ. Hatsan mod 125 sniper alın 400 liraya

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
3 gün önce 140 liraya Hatsan Optima aldım 5.5 mm lik.
Fiyatı çok uygun olmasının yanında gerçekten harika bir silah, çok etkili. 100 metre kadar etkili menzili var. 70 metreden yağ tenekesini arkalı önlü delip geçiyor. Ağaca attım iyice saplanıyor içine. Hobi olarak düşünenlere tavsiye ederim, av yapacak kadar da güçlü bir tüfek

xserhatx

xserhatx

Üye
Amcammın oğlunda var havalı tüfek 16 20 metreden kibrit çöpünü vurmuş dürbünlü bişeydi...

ünal58

Üye
arkadaşlar
bende yıllardır havalı tufek tutkunuyum tufeklerın tamırınden falan herseyınden anlarım sevdıyım bı sıpordur atış yapmak.
eger havalı tufek alıcak olan varsa bı tavsıyede bulunmak ısterım
fiyat olarak dusunursenız ucuz olsun diye ucuclarda iş yok boşa alman derım illa lacaksanaız krak magnum var fıyatı 110tl cok guzel bı sılah ben 2 yıl kullandım tesırlıdır Ama ben usta atıcıyım dersenız hatsan mod 125 önerırım çok güzel bı sılah ben 350tl aldım 150m tesırı çok memnunum tavsıye ederım.
gecen kargaya attım bı denemeye 25m den heldı gectı 4.5mm kullanıyom ben uzun mezıl ve delıı ozellıyı acısından. gecende bı yontem gelıştırdım atış gucunu ıkı katına cıkartıyorum mesala bı medefeyı delıyo attıgımda normalde ıkıncısıne ıs yapıyo gecıp gelıştırdıyım yontemle attıgımda ise önune 1mm sac koyom arkasınada ıkı medefe hepsını delıp gecıyo 20m den şişeye attım şişeyı kırmadan deldı mermı okadar sert gıdıyokı suntayı delıp gectı 30m den 3mm saca attım 10m den gectı sacı şimdi bunu burda acıklamak ıstemem nasıl yaptımı cok basıt bı yontem olsada gercek mermı kadar gittiyi içi zararlı olabılır bazı ellerde onun için eger örenmek denemek ısteyen olursa av konusunda yardımcı olurum. şınıda soleyım tufeyın herhangı parcasını deyışme vaya gelıştırmeyle ilgisi olmayan bı yontemdır :hmmm bıı yontemle atış için susturucu şart oluyo çünkü tüfeyın sesı cok fazla cıkıyo gercek gıbı zaten mod 125 kullananlar bılır sılan sesını sesı coktur ıkı katına cıkıyı o ses ben susturucu yaptım :naughty: sessız oldu. face verebılırım eger ordanda yardımcı olabılırım bu sıkıntınız olursa ismim ibrahim ünal [email protected] atıccılık hobıdır başka şeyler için kullanmayınız.saygılarımla

mcrunner

mcrunner

Üye
bende yeni basladim suan tabanca var tufege gecmek istiyorum 200tl butcem var ne onerirsiniz onceligim 4,5 mm

Ismayilov_Elcin

Ismayilov_Elcin

Üye
Bende 3 tane "Desert Eagle" var çok seviyorum süper silâh

mert ege

Üye
bendede Hatsan Striker 1000S var dürbünlü kamuflajlı ve 2 kutu mermi toplam 200 tl ye aldım..Ve gayet iyi atıyor ici dolu su sişesini delip geciyor ;)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende havalı bazuka var 3tane

aleranol

aleranol

Üye
valla bende gamo cfx royal var. Zamanında iyi bir paraya almıştık. Defalarca karga vs. Vurdum bozukluk şişe teneke vs. Hep vurdum çok iyi silah bence gamolara göz atın. Şöyleki iyi atıcıyım usta değilim ama yaklaşık 40-60 m arası yükseklikte uçtuğunu tahmin ettiğim bir kumruyu karga sanıp vurduğumdan beri kullanmıyom. :(
tabi ustalar daha iyi anlar ama bence iyi silah gamolar. Bir göz atın.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bende sapan var öyle gidip uygun ölçede kutu kutu saçma almıyorum yerden bir avuç taşı göz kararı
büyüklükte topluyorum soda şişelerini param paraça ediyor teneke sıktıgımda 2 metere havaya sıçratıyor
çatalı çınar agacından el yapımı meşini deri ayakabıdan kesip yaptım esnek lastıgını kullanım sıklıgına göre
degiştirmek gerekiyor

edit: 10mg kurşun 5 metre kare toprağı kirletir

mert ege

Üye
bende sapan var öyle gidip uygun ölçede kutu kutu saçma almıyorum yerden bir avuç taşı göz kararı
büyüklükte topluyorum soda şişelerini param paraça ediyor teneke sıktıgımda 2 metere havaya sıçratıyor
çatalı çınar agacından el yapımı meşini deri ayakabıdan kesip yaptım esnek lastıgını kullanım sıklıgına göre
degiştirmek gerekiyor

edit: 10mg kurşun 5 metre kare toprağı kirletir

yok be havalıda kurşun olayı yok :) kirletmezz

aleranol

aleranol

Üye
O avsan marka ve resimdeki kurşunlar acaip sapiyor. Resmen falso atıyorlar. Bendeki gamonun toplu kurşunlarında boyle bir sorun yok ama sapmasi neredeyse 0

ibokom

Üye
arkadaşlar şu web sayfasındaki ürünler arasında kaldım sizce hangi ürünü seçmeliyim asiller nasıl ?

Üst Alt