Ne Olmak Istiyorsunuz? Veya Mesleğiniz Ne ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Ne Olmak Istiyorsunuz? Veya Mesleğiniz Ne ?
Ben tip dalında bir meslek sahibi olmak istiyorum.

cukuleaks

Üye
Yazılım veya bilgisayar mühendisi olmak istiyorum :)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Cerrah

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Karikatürist

otostopçu

otostopçu

Üye
yazılım mühendisi yada tabikide PROFESYONEL dj lik :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
kendimi her yönden geliştirip iyi bir insan olmak istiyorum :hmmm çizerlikte olur :gul:

- - - Eklendi - - -

bear grylls gibi bi işim de olsa olur

anılbaran

anılbaran

Üye
adam olayım yeter

doctorrr

doctorrr

Üye
savcı sosyolog türkolog özel bi' şirkette yönetici veya asistanı da olabilir ekonomist yada :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
baca temizleyicisi :gul:

anılbaran

anılbaran

Üye
aslında benim resmi kayıtlara göre meslegim yok ama sanal olarak çok var .Nokia care de tekniker,(K.V.K) ,yöneticilik,Ticaret (Nokia Shop ürünleri),Askeri silahlandırma sistemleri ve avcılık, programlama(mobil yazılım rom.uyg.) işte bunlar benim mesleklerim ama para almak için degil zevkine yapıyom :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
aslında benim resmi kayıtlara göre meslegim yok ama sanal olarak çok var .Nokia care de tekniker,(K.V.K) ,yöneticilik,Ticaret (Nokia Shop ürünleri),Askeri silahlandırma sistemleri ve avcılık, programlama(mobil yazılım rom.uyg.) işte bunlar benim mesleklerim ama para almak için degil zevkine yapıyom :)

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
tempestshine

tempestshine

Üye
savcı sosyolog türkolog özel bi' şirkette yönetici veya asistanı da olabilir ekonomist yada :hmmm

benim annem de bu sene üniversiteyi bitirip sosyolog olacak :gul:

Ben ingilizce öğretmeni olmak istiyorum.Hiç abartmıyorum bu hayatta anlayabildiğim ve yapabildiğim en iyi şeylerden biri ingilizce.Yalnız haftada 6 saat ingilizce görüyoruz.Bazen sıkılıyorum açıkçası.Şöyle düşünüyorum hayatımın tamamı okulda geçecek öğrencilikten kurtulsam bile öğretmen olacağım.Okullar beni hep gerer :s

Placebo-

Placebo-

Üye
Avukat. :)

anılbaran

anılbaran

Üye
dogrudur :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

benim annem de bu sene üniversiteyi bitirip sosyolog olacak :gul:

Ben ingilizce öğretmeni olmak istiyorum.Hiç abartmıyorum bu hayatta anlayabildiğim ve yapabildiğim en iyi şeylerden biri ingilizce.Yalnız haftada 6 saat ingilizce görüyoruz.Bazen sıkılıyorum açıkçası.Şöyle düşünüyorum hayatımın tamamı okulda geçecek öğrencilikten kurtulsam bile öğretmen olacağım.Okullar beni hep gerer :s

La oğlum dalga mı geçiyon :D whats your name my name is can bunları görüyonuz neyine sıkılıyon hem bunlar daha iyi günleriniz :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
simple past tense :hmmm

__xXx__

__xXx__

Üye
hep avukat yada asker olmak istedim çocukkende ajan olmak isterdim :)maalesef mühendis olcam:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...