LUMIA 800 ikinci el fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
LUMIA 800 ikinci el fiyatı
Selamun aleykum kardeşlerim ben kardeşime nokia telefon alacağım forumda bir arkadaşımız da mevcut ve satacak ama ikinci el fiyatlarını bilmediğimiz için konu açtım kayıtlı ve garantili LUMIA 800 ikinci el ne kadar eder bilgi verirseniz çok sevinirim özellikle ALI KEMAL KARDEŞIM SEN DE BIR BILGI VERIRMISIN VE BULUTSUZ GECE KARDEŞIM SENDE BILGI VERIRSEN BILGINIZ VARSA KARDEŞLERIM

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
valla cihaz ülkemizde satılmadığından biraz pahalı olabilir ama 800-900 eder.

ecel54

ecel54

Üye
- - Eklendi - - -

valla kardeşim yabancı yerlerde sıfırı 650biliyorum ikinci eli ne kadar eder bilmiyorum ama ikinci eli ne kadar eder türkiyede sıfır olsa nekadar eder ikincisi ne kadar eder acaba

nokia'nın almanya sitesinden lumia 800 simfree fiyatı £379.95, 650 hangi ülkede :D

- - - Eklendi - - -

konu sadece bendemi bozuk görünüyor herkeste öylemi :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 800 dış ülkelerde TL karşılığı olarak 500-600 TL'ye kadar geriledi yanlış bilmiyorsam.
Tabii resmi olarak bizim ülkemize gelmediği için bir fiyat biçmek zor ancak burada daha pahalı olacağı kesin.

Sıfırı 900-1000 TL olsa desek, garantisi devam eden 2. el için 600-700'den fazla vermezdim ben şahsen...

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim bulutsuzgece kardeşimin dediği gibi fiyat baya düştü Ondan söylüyorum yanlış bilgi olmasın diye bilgili arkadaşlardan bilgi aldım

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bende Bir Adet 0 Gibi Lumia 800 Var .. Kardesimin Daha Dogrusu ..

Eger Ciddi Dusunursen Sana Uygun Bir Fiyatla Yollarim Kardesim .. 1 Ay Bile Olmadi Alali ..

ecel54

ecel54

Üye
Lumia 800 dış ülkelerde TL karşılığı olarak 500-600 TL'ye kadar geriledi yanlış bilmiyorsam.
Tabii resmi olarak bizim ülkemize gelmediği için bir fiyat biçmek zor ancak burada daha pahalı olacağı kesin.

Sıfırı 900-1000 TL olsa desek, garantisi devam eden 2. el için 600-700'den fazla vermezdim ben şahsen...

hangi ülkeler :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Eger Ciddi Dusunursen Sana Uygun Bir Fiyatla Yollarim Kardesim .. 1 Ay Bile Olmadi Alali ..

kardeşim sen ordan yollarsan burda gümrük vergisi yer o cihaz artı kayıt ücreti olur :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye

kardeşim sen ordan yollarsan burda gümrük vergisi yer o cihaz artı kayıt ücreti olur :)

Hmm .. Valla Bilmiyorum .. Ya Ama Turkiye'den Annem Telefon Almisti .. Burda Kullanabiliyoruzz .. O Nasil Oluyor Kii :/

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Selamun aleykum kardeşlerim ben kardeşime nokia telefon alacağım forumda bir arkadaşımız da mevcut ve satacak ama ikinci el fiyatlarını bilmediğimiz için konu açtım kayıtlı ve garantili LUMIA 800 ikinci el ne kadar eder bilgi verirseniz çok sevinirim özellikle ALI KEMAL KARDEŞIM SEN DE BIR BILGI VERIRMISIN VE BULUTSUZ GECE KARDEŞIM SENDE BILGI VERIRSEN BILGINIZ VARSA KARDEŞLERIM
Adam özel anons yapmış:D

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Adam özel anons yapmış:D

hünkarim biraz öyle oldu anons gibi daha doğrusu isimden gereğimidir sürekli anons yapıyorum Ondan alışkanlık oldu herhalde

- - - Eklendi - - -

eyvallah kardeşim çok teşekkür ederimde şimdi yurt dışından yollarsan o beni baya uğraştırır çok teşekkür ederim yinede

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaslar bu gibi durumlarda cihazin alinabilirligi ve satilabilirligi onemlidir. Ecel54 nikli arkadasimizin cihazi piyasada bulabileceginiz herhangi bir cihaza benzemez. Kendisine nokia com tarafindan hediye edildi ve cihaz dunyanin heryerinde iki yil garantiye sahip. Şu anda Türkiye'de satilan sıfır veya ikinci el lumia800 lerle karşilaştirirken buna dikkat etmek gerekiyor. İkinci olarak da internette bulacaginiz ikinci el cihazlar yurtdişi pasaport kayitli olarak gozukur btk kayitlarinda fakat bu telefon uretici firma kaydina sahiptir. Bu ne demek ileride herhangi bir pasaport kaydi sorunu yasamayacaksiniz demek. İkinci pasaport kayitli bir lumia800 aldiniz diyelim. O telefonu size satan kişi iki ay sonra pasaportuna başka bir telefon kaydettigi anda sizin telefonunuzun kaydi duşer ve aninda kapatilir. Bu sebeplerden dolayi eger aranizda bir alişveriş yapicaksaniz bence Turkiye'deki iknci el fiyatlarin ustune 100tl daha koyup anlaşin ikiniz de magdur olmayin.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali abiye kesinlikle katılıyorum :evet:

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu gibi durumlarda cihazin alinabilirligi ve satilabilirligi onemlidir. Ecel54 nikli arkadasimizin cihazi piyasada bulabileceginiz herhangi bir cihaza benzemez. Kendisine nokia com tarafindan hediye edildi ve cihaz dunyanin heryerinde iki yil garantiye sahip. Şu anda Türkiye'de satilan sıfır veya ikinci el lumia800 lerle karşilaştirirken buna dikkat etmek gerekiyor. İkinci olarak da internette bulacaginiz ikinci el cihazlar yurtdişi pasaport kayitli olarak gozukur btk kayitlarinda fakat bu telefon uretici firma kaydina sahiptir. Bu ne demek ileride herhangi bir pasaport kaydi sorunu yasamayacaksiniz demek. İkinci pasaport kayitli bir lumia800 aldiniz diyelim. O telefonu size satan kişi iki ay sonra pasaportuna başka bir telefon kaydettigi anda sizin telefonunuzun kaydi duşer ve aninda kapatilir. Bu sebeplerden dolayi eger aranizda bir alişveriş yapicaksaniz bence Turkiye'deki iknci el fiyatlarin ustune 100tl daha koyup anlaşin ikiniz de magdur olmayin.
vermiş olduğun bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim kardeşim haklısın senin dediklerin birebir doğru arkadaşımızın telefonu güvenilir ama anlaşılan baya pahalı fiyat biçiyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kaç lira istiyor merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt