LG Optimus L3 E400 için yorumlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus L3 E400 için yorumlarınız
Arkadaşlar ben araştırdım iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum sizin de görüşlerinizi almak istedim olumlu yanıtlar alırsam satın almayı düşünüyorum veya bu telefonun benzeri önerileriniz olursa dikkate alırım.

• Beğen
Tepkiler: alaStar

Kerim.

Kerim.

Üye
tr ye daha gelmedi diye blyrm.

technoshark

technoshark

Üye
Turkcell'de kampanya ya başladı bu ürün. :) bilginiz olsun

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Tipo alsam nasıl sizce?

mrt-06

mrt-06

Üye
türkiyeye geldimiki bu ürün

eren3546

eren3546

Üye
nesi kötü 800mhz 310mb ram son çıkan uygulamarı acıyor dün asphalt 7 hit yükledim sorunsuzca oynadım

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
Arkadaşlar ben araştırdım iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum sizin de görüşlerinizi almak istedim olumlu yanıtlar alırsam satın almayı düşünüyorum veya bu telefonun benzeri önerileriniz olursa dikkate alırım.
Kardeş fiyatı ne bilmiyorum ama l5 çoğu yerde kampanyalı 500 tl ayrıca android 4.0 le geliyor ben cihazı inceledim hatta arkadaşa ben tavsiye ettim o fiyata mükemmel cihaz , etrafı metalik eline aldığında sağlamlık hissini fazlasıyla veriyor ekranı parlak renkler canlı fakat kağıt üzerinde 256k renge sahip olduğu yazıyor bunu bil, ayrıca 1ghz,512 mb ram e sahip ayrıca üzerinde 4gb dahili bellek bulunuyor ve sd kart ile 32 gb daha arttırılabiliyor, parasının hakkını fazlasıyla verebilecek bir cihaz:oke:

teknoboy

teknoboy

Üye
maxi plus 5 çok sinir bir telefon menülerde kasma yapıyor ve hatta bazen donup kalıyor :-P

emrah2538

Üye
arkadaşlar ben telefonuma farklı bir costum rom yükledim ve sevmedim. telefonun orjinal rom yedeğinide almadım. şimdi orjinal rom u nerden bulabilirim. lütfen yardım edin